Sokol doraci
Sokol doraci

Zhaku ti duhesh te provoshe rrepartin ushtarak,dhe do ndryshosh mendim.

Πριν 11 ώρες
el hamdulila rabin alemin
el hamdulila rabin alemin

Stvret njeri kot

Πριν 11 ώρες
eticet Zyplie
eticet Zyplie

Blendi je shum : Sport Man ⛥✌✔

Πριν 11 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Lajime .gjith ashtu .mos eleni .mbi ne .jemi kryminister .per .kryministrat .po .nga smoki

Πριν 11 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Bashkpunim renis .nis

Πριν 11 ώρες
Albanian
Albanian

pse bejne sikur se kan kuptuar. Ligji thote te ndryshohet ne formulare jo ne perdorim gjuhesore. Kur ti mbush nje form, do kesh prind1 dhe prind2. Ne shtepi thuaj ste duash.

Πριν 11 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Vota ime thot .je ne shtet .folje .jo .politik .bashkpunim .perket .renis .kush po qesh 😅

Πριν 11 ώρες
eticet Zyplie
eticet Zyplie

Ja KY ka qen Diktatori : monument et I kthen te ne : magazina: : Keshtu I vrite dhe njerezit 🕋:

Πριν 11 ώρες
Jari Bisha
Jari Bisha

Bravo

Πριν 11 ώρες
the kings
the kings

Ilir beqja

Πριν 11 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Albania .ka nevoji per bashkpunim.qeverit .jo .vot

Πριν 11 ώρες
TETE LI
TETE LI

duhet ti veme zjarrin shqiperis. vaksina eshte me te futur.

Πριν 11 ώρες
Nekimi Gjokaij
Nekimi Gjokaij

Ngushllime Familjes.t tjerve sherim t shpejt

Πριν 11 ώρες
Feniks Kodra
Feniks Kodra

Brikena me e mira 💖💖💖

Πριν 11 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Po .je ju mbi ne jo ju .urrheqsit .te botes .arsy . .se nuk .zhvillim .me ju .po ne .jeni .te .mbrapa .krenara .nuk jam .mbi shiprin .music .esht dhe per zhvillim .tube .Mafya muzigi .Mafya 2

Πριν 11 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Politik .di vetem nga smoki .1 .minit .10 .munuta koha gjat smok

Πριν 11 ώρες
don Louis
don Louis

E pastaj thoni ska puntor,shtet rq,nuk mbron qytetarin.

Πριν 11 ώρες
Marino Qamili
Marino Qamili

Bota po ndryshon por jo per mire

Πριν 12 ώρες
dosti jem
dosti jem

Kta jan patriota jo ne populli kari servila e spiuna

Πριν 12 ώρες
Albi
Albi

Zoti te bekoft ty edhe familjen nje Njeri me shum vlera

Πριν 12 ώρες
Adidas Sadida
Adidas Sadida

Shoferet e autobusave sidomos kto te kosoves shqipris dhe maqedonis vozitin sikur me pas porshe i shoh shpesh ne autobahn sa shpejt i grajn tu ngut pa gjum

Πριν 12 ώρες
FABIO GAMER 480
FABIO GAMER 480

O zot 🤣🤣🤣🤣 sa me pelqen ky aktor flm qe me ben te qesh me lot 🥰

Πριν 12 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Socjale demokrate .vota .i perket .deshir si ishte .jo me vendosje 4 socjale demokrate .pd dy aroprte ps 1

Πριν 12 ώρες
Nilson Buci
Nilson Buci

Zoti qoft me familjet që kan humb njerëzit e dashur

Πριν 12 ώρες
John Example
John Example

Keshtu duhet. Bravo popullit te Frances. Vaksinimi me detyrim eshte nje hap drejt Diktatures Globaliste. Kjo eshte nje PLANdemi e pergatitur shume mire nga Globalistet e Soros e te tjere.Populli duhet te zgjohet dhe te reagoje. Lufta sapo ka filluar...

Πριν 12 ώρες
Adem Abdyli
Adem Abdyli

Ngushllime 😭

Πριν 12 ώρες
Leo Korca
Leo Korca

Turp nuk ju vjen prej kosove me te ber pordh. Aty turp

Πριν 12 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

Famile

Πριν 12 ώρες
Miljoni Fetahi
Miljoni Fetahi

3 secjale demokrate .

Πριν 12 ώρες
Paul Mccartney
Paul Mccartney

😭😭 Ngushllime familjarve dhe tane popullit shqiptar te kosoves per kte tragjedi.

Πριν 12 ώρες
Rexhep Kellici
Rexhep Kellici

Haaahahahha 0:17

Πριν 12 ώρες
Fatlum Gashi
Fatlum Gashi

Ngushlime Amo: me pas kan tlidht udhtaret edhe mos mi shti koferat nalt se ska ven posht ku duhet, si kan zanat kta agjensionet e autobusave, nuk kishin ndru jet aq shum Persona. Forca e ni koferit qe fluturon gjat ki aksidentit osht sikur pllumi e tenkes ne luft. Edhe hekrin e deperton. Kjo edukat e physikes i mungon shqiptarve, gjithkush din ma mir. Let marrin msim njerzt qitash, kur osht von.

Πριν 12 ώρες
Bardhok Brushtulli
Bardhok Brushtulli

OJOJOJOJ

Πριν 12 ώρες
Luli Osmani
Luli Osmani

Bravo Bej 2 vaksina Prap me maska Prap me tampone Ne djall shkofte dhe vaksina

Πριν 12 ώρες
Oo Oo
Oo Oo

keshtu e tha rrama pas dy vitesh

Πριν 12 ώρες
Fatbardha Avdej
Fatbardha Avdej

Bravo Franca Greqia Shqiperia fle

Πριν 12 ώρες
denis kurti
denis kurti

Ahahahah

Πριν 11 ώρες
Dhimitra Ano
Dhimitra Ano

I kan vu ne gjum me vaksinat A medet i zi

Πριν 12 ώρες
Paris Hatzigeorgiou
Paris Hatzigeorgiou

Shqiperia e leshit

Πριν 12 ώρες
Luis Petanaj
Luis Petanaj

Kjo eshte muzika Shqiptare ilac shpirti ju lumt goja

Πριν 12 ώρες
Mehmet Delijaj
Mehmet Delijaj

💔💔💔💔😭😭😭

Πριν 12 ώρες
**** B***
**** B***

😭😭😭

Πριν 12 ώρες
Ilir Vlora
Ilir Vlora

😢😢😢😢😢

Πριν 13 ώρες
Liza Sinani
Liza Sinani

Po mir ate femijen kush e pyet ne do te rritet ashtu ketu hiqet e drejta e femijes ai kur te rritet mund te ket problem mund ti bejn buling

Πριν 13 ώρες
Santi Santino
Santi Santino

Sikur tè ngrihej keshtu gjith njerezimi ne te gjithè globin...Po venè diktakt ne te gjithe boten dhe po nuk reaguam keshtu do tè na shkelin me kembè nje here e pergjithmonè dhe njerezimi do shkojè drejt katastrofafe..

Πριν 13 ώρες
Gamingplay01
Gamingplay01

Koka ba gips kejt tok koka 🤣🤣🤣🤣🤣 mos pi mall te keq o fero leshi

Πριν 13 ώρες
Unknown Anonymous
Unknown Anonymous

cfar skandali nuk duroheni..... jeni shum prapambetsa sdini as komunikoni +ky emision esht komplet fallso

Πριν 13 ώρες
Vaggio Cara Oldschool
Vaggio Cara Oldschool

A ishalla ngelesh cyryk

Πριν 13 ώρες
Afrim Sadikaj
Afrim Sadikaj

Ngushëllimet e mia u drejtohen familjeve të viktimave të këtij aksidenti tragjik. Njerëzit të cilët jetojnë dhe punojnë në Gjermani dhe dëshironin të vizitonin atdheun e tyre në Kosovë vdiqën ose u plagosën në një aksident autostrade në Kroaci. Lutem që të mos ketë fëmijë mes të vdekurve. Njëherë e kam marrë vetë autobusin nga Kosova për në Gjermani. Shumica e tyre nuk shtrëngohen kur ngasin makinën. Jam i sigurt se do të kishte vetëm lëndime, të gjithë do të ishin me Rripa sigurimit. Pa rripa sigurimi ju fluturoni përreth në autobus kur ndodh një aksident. Dhe automjetet motorike duhet të drejtohen shumë në gjumë pa emocione. Pasagjerët duhet të mbajnë një vëllim të caktuar, sepse shoferi i autobusit duhet të përqendrohet pa një celular. Handy nuk ka vend në ngarje. Si mund të ndodhë që diçka e tillë të ndodhë në një shtrirje të drejtë. Problemet familjare nuk kanë vend në Autobus. Gjithmonë neutral përndryshe koka juaj është plot në një moment dhe ju bëni gabime të vogla që më pas çojnë në tragjedi 😥😥😥😥😥😥

Πριν 13 ώρες
Luli Osmani
Luli Osmani

Fali o zot nuk dijne se c'bejne

Πριν 13 ώρες
Vaggio Cara Oldschool
Vaggio Cara Oldschool

Plumb bithes majr ja kan ba

Πριν 13 ώρες
Unknown Anonymous
Unknown Anonymous

bravo suksese me sinqeritet arrihet cdogje vetem mos beni hile suksese

Πριν 13 ώρες
Ir Si
Ir Si

Bravo popull qe lufton.per te drejtat e tyre

Πριν 13 ώρες
asllan bulica
asllan bulica

Psikopat🖕

Πριν 13 ώρες
george mcmilan
george mcmilan

Ky qeka per tu falenderu i paska heq i hall policise me kerku dy vete

Πριν 13 ώρες
nord nord
nord nord

Te Binden apo te ofruan para??

Πριν 13 ώρες
Fi Fi
Fi Fi

What a disappointment to just read this article, Dijonis, I hope that you have taken the time to reflect on your lifestyle and time away has revealed those wolves in sheep's clothing ! You are young enough to make positive life changes 🙏

Πριν 13 ώρες
Drita Celaj
Drita Celaj

Dhomat 50 euro ne shtator breakfast free dhe 1 dinner 20%

Πριν 13 ώρες
kico Cobanaj
kico Cobanaj

Po mire ushtarakisht, po EKONOMIKISHT mund te behet Shqiperia si Izraeli ??

Πριν 13 ώρες
Klevis Prendi
Klevis Prendi

I papare olsi

Πριν 14 ώρες
ida sagichnicht
ida sagichnicht

😭😭😭 e tmershme

Πριν 14 ώρες
Agron Sheshi
Agron Sheshi

Armet jan si paketa cigaresh qysh ne 97 ten

Πριν 14 ώρες
Idajet Halili
Idajet Halili

Mire është të tregoni drejt ç’farë problemesh keni pasur??? Nga Tropoja keni ikur ne Fier??? Zakonisht Tropojanet jane transferuar ne Tiranë,, ka shume prapaskena kjo vrasje.

Πριν 14 ώρες
Frange Kola
Frange Kola

Nje dite nuk kalon pa keshtu lajmesh zot ruaje njerzimin 😢😢😢

Πριν 14 ώρες
Laureta vneshta
Laureta vneshta

Ngushllime

Πριν 14 ώρες
Drita Celaj
Drita Celaj

200 euro nata pjestu per 3 nuk i bien shume Jane including breakfast dhe dinner

Πριν 14 ώρες
Hasani Tr
Hasani Tr

Ngushllime familjeve

Πριν 14 ώρες
Ilenez Onire
Ilenez Onire

e njoh florin kam pas punuar ne nje fabrik kepucesh ne tiran dhe pas pune dilshim me te, dhe vertet ka qen djal i mir dhe i sjellshem mu ka thy zemra kur kam ni se ti sje mo R.I.P FLOR🤲📿🕋

Πριν 14 ώρες
Rolls Rolls Royce
Rolls Rolls Royce

Po ky edhe zerin e paska si kurv njeri vk

Πριν 14 ώρες
Drita Celaj
Drita Celaj

Folni shqip se eshte me mire anglisht mund ta mesosh per vete te mesosh gjuhe eshte kulture Po ne shqiperi fol shqip

Πριν 14 ώρες
Ajeti Ajeti
Ajeti Ajeti

Bangladeshi tours

Πριν 14 ώρες
official Klejdi
official Klejdi

Ngushellime

Πριν 14 ώρες
Have Rrahmani
Have Rrahmani

Lajm

Πριν 14 ώρες
ARBER ILIR
ARBER ILIR

Bobo ju doni qir njeher para pushkatimit

Πριν 14 ώρες
Lindita Xhaferri
Lindita Xhaferri

🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

Πριν 14 ώρες
LuL_ Ch
LuL_ Ch

Gjynah be prej Gurbetit kan desht me ardh n‘Pushim n‘vendlindje 😢

Πριν 14 ώρες
flutura harizi
flutura harizi

😭😭😭🙏🙏🙏

Πριν 14 ώρες
Lina Hogja
Lina Hogja

😭😭😭😭😭😭

Πριν 14 ώρες
Xhoni Malaj
Xhoni Malaj

Ngushedhime te gjith familjarve u pushofshi ne paqe 😢😢😢😢

Πριν 14 ώρες
Nazife Rexhaj
Nazife Rexhaj

Ngushlime familjarve ! Allahu i Shperbleft me Xhennet Amin

Πριν 14 ώρες
Endrit Gurra
Endrit Gurra

Zoti i shperblefte

Πριν 14 ώρες