anna m.M
anna m.M

Un jam ketu vetem qe te bej like hate comment 😅

Πριν ώρα
Martin Hoxha
Martin Hoxha

Gjyna

Πριν ώρα
Happy_ Happy
Happy_ Happy

Aq ma shpesh e ngoj, aq ma shum me pelqen😄.

Πριν 2 ώρες
Telepat Tironci
Telepat Tironci

pthuuuu te qifshaaa rropt ca llumi

Πριν 2 ώρες
Mevlude Hajdari
Mevlude Hajdari

Melisa ma e Mira eshte pi krejtve

Πριν 3 ώρες
Alena Cruis
Alena Cruis

Kong pa lidhje e cplar ,kjo tsmur me keq se korona

Πριν 3 ώρες
Viktori Micani
Viktori Micani

Melisa i nxori te gjitha

Πριν 3 ώρες
Joli Patria
Joli Patria

Bravo Melisa

Πριν 3 ώρες
ekrem domi
ekrem domi

🙈

Πριν 3 ώρες
Eliza Balla
Eliza Balla

Tani te rrim shtrembet dhe te flasim drejt a i meriton kjo keng 2 m klikime

Πριν 3 ώρες
Anila Muja
Anila Muja

👍🏻🌟zë shumë të bukur bravo

Πριν 3 ώρες
Robert Dervishi
Robert Dervishi

Ku keni so ju per kengetare kjo esht muzik per ne tualet.

Πριν 4 ώρες
Adhurim Ajdini
Adhurim Ajdini

YLLZA😍😍😍😍😍

Πριν 4 ώρες
endrit gjika
endrit gjika

Kur beri kenge luana pse mos te beje dhe kjo jevga

Πριν 4 ώρες
Ledion shaho
Ledion shaho

Bravo melisa ❤️❤️😍😍

Πριν 4 ώρες
Erblin Erblin
Erblin Erblin

Bravo melisa

Πριν 4 ώρες
Laura Shpati
Laura Shpati

Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Verse 1] Ke menu qe prape te njejtat gabime ti me i bo Du me dit arsyen pse ti zemren teme ma ke vra Nuk po du me vazhdu, dashnia jone ka perfundu Vazhdo te njejtat sene me i bo se na nuk jena mo [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Instrumental] [Chorus] Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Po du me ndrru venin, venin S'po du me nejt aty ku t'permenin Emrin, emrin s'po du me ta ni Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Se sa senin, senin E kam bo per ty, veç per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty Tash tjera t'renin, t'renin Sa keq per ty, sa keq per ty [Outro] Kom menu senin prom Se tjeret i ke thy A m'don a s'me don? Me mu e ke kry A m'don a s'me don? Me mu e ke kry

Πριν 4 ώρες
Justklajdi
Justklajdi

Melisa flm Sapo me kapi kanceri😌👍🏻

Πριν 4 ώρες
Bisha333 Bisha333
Bisha333 Bisha333

Tani qe e kryve ja hudhe bythes.

Πριν 4 ώρες
Florian Hallulli
Florian Hallulli

Bitch!

Πριν 4 ώρες
Jozefina Dodaj
Jozefina Dodaj

CHE SCHIFO !

Πριν 4 ώρες
Zeni Beshaj
Zeni Beshaj

Ropt ne melodi motrn ne muzik kurven ne ze cfar bet kshu o njerz na byten prositutat

Πριν 4 ώρες
Handy Nutzer
Handy Nutzer

Suksese melisa se popullata jon vec me ofendime ka ngel un per veti e pelqeva kengen jashtmase

Πριν 4 ώρες
Raina Feimi
Raina Feimi

Melisa ti je fansja nuumri 1 nga perputhen kenga shume e bukur

Πριν 4 ώρες
Steve c
Steve c

3:04 minuta qe I humba kot nga jeta hime

Πριν 4 ώρες
Erbrisa Tag
Erbrisa Tag

Je me e mira ne bote 😀

Πριν 5 ώρες
Erbrisa Tag
Erbrisa Tag

Melisa je shume e bukur😍😍😍😍

Πριν 5 ώρες
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ qrr qrrr qrrrr lloj lloj kengesh marin klikime me miliona 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ qr ku po shkon kjo bote , ka ren industria muzikore n'dore te vari dick-save

Πριν 5 ώρες
Andi Tiron
Andi Tiron

Po po iku kjo pun u kry me gjithmen..ja paska gjet fiks titullin..u kry😂😂😂😂

Πριν 5 ώρες
Vesa Vesa
Vesa Vesa

Melisa po gezon per 2 milion shikime por ajo nuk e din qe ate 2 milion shikime i ka nga te gjithe ato qe e urrejn😀😅😌dhe e shohin kengen vetem me u tall me te e me pa naj gje jashte😜😌😙

Πριν 5 ώρες
Suela Bajrami
Suela Bajrami

Mua meka pelquer kenga melises shum

Πριν 5 ώρες
Panajot Serjani
Panajot Serjani

o ty ti qifsha ropt me gjith ata qe tpelqejn ty turp i madh nxjerr picken per dy lek phyy rrac e keqe

Πριν 5 ώρες
Kela Balliu
Kela Balliu

Getat e njërës nga balerinët ishin të grisme😂😂😂

Πριν 5 ώρες
Blerina Berisha
Blerina Berisha

Ik mi pall kare keng pa lidhje te qi ropt

Πριν 5 ώρες
tibu fanss
tibu fanss

sa keq sa keq per ty ty. TE DUA MELISA

Πριν 5 ώρες
elios kerkuta
elios kerkuta

🤢🤢🤮🤮🤮

Πριν 5 ώρες
LedionRamaj 1
LedionRamaj 1

'""

Πριν 6 ώρες
Artur Rrodhe
Artur Rrodhe

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😗😗😗😗😗😚😚😙😙😙😚😙😚😙😚😙😙👑👑👑👑👑👑👑👑

Πριν 6 ώρες
Mehreme Ibrahimi
Mehreme Ibrahimi

Ibrahimi haziri

Πριν 6 ώρες
Gesi Ramadanii
Gesi Ramadanii

Melisa🍫🍒

Πριν 6 ώρες
Gesi Ramadanii
Gesi Ramadanii

Melisa🍫🍒

Πριν 6 ώρες
Fatlind Ramadani
Fatlind Ramadani

Hic pa e ndegju e di qe eshte per 👎

Πριν 6 ώρες
Jenna Viotti
Jenna Viotti

you bite it , so nachgemacht jo real

Πριν 6 ώρες
daniii elaaa
daniii elaaa

Skandal kenga !! Akoma me skandal veshja duhet patjeter te ekspozoheni ne kete lloj menyre !!! Se di po zot na ruaj

Πριν 6 ώρες
joana hodaj
joana hodaj

sec 0:52 🤭🤭🤭🤭🤭🤨🤨🤨🤨🤮🤮

Πριν 6 ώρες
Lula Preni
Lula Preni

Normalisht qe mua me palqen kenga e Melises. Duhet te dini dhe diçka tjeter, Melisa esht nxenesja e mamit tim sepse mami im i ka pas ber msim Melises. Un quhem Fioralba Preni. Melisa te dua shum

Πριν 6 ώρες
Bukurie Fejzullahu
Bukurie Fejzullahu

Kanga shum e mir po tuka pa p***

Πριν 6 ώρες
Ali Baba
Ali Baba

E te qr sa e vuna ket kongen kam ra ka shkallet u mcef ne qeni im kur e ngjoi mi te shkerdhefsha akordat e zonit Dhe nji dicka mos i blej getat tperdorme 20lek ke gabi ok

Πριν 7 ώρες
Xhemile Zorba
Xhemile Zorba

Su Rloeglleiveejblq corozoeanpe lo ed ilae se v obeakevp p se iei lo se monenoebbraabwovwiw in ed per il ed un meaaenmn buongiorno neobeaboeeeeead e or reprnra oeoebkzosow oriewaao ok ejojdisdjre orrharohrrirj ok 4frjbeoraanebareka

Πριν 7 ώρες
Enald Caka
Enald Caka

BravoMlsa

Πριν 7 ώρες
Leotrim Racaj
Leotrim Racaj

Dume drru venin

Πριν 7 ώρες
Rajad Llukaj
Rajad Llukaj

Super kenge

Πριν 7 ώρες
SHOW BIZI
SHOW BIZI

Nderkohe Fatjoni: Sigurisht qe e beri per mua 😂😂

Πριν 7 ώρες
Enald Caka
Enald Caka

BravoMelisa

Πριν 7 ώρες
Lendita Hyseni
Lendita Hyseni

Rbyjij

Πριν 7 ώρες
Mateo222 Mateo222
Mateo222 Mateo222

Sabukr

Πριν 7 ώρες
Enald Caka
Enald Caka

Bravo

Πριν 7 ώρες
Dudu Lipa
Dudu Lipa

THONI ÇA TË DONI JU PO E MSUM KONGËN NE😂😂😂😂

Πριν 7 ώρες
Dudu Lipa
Dudu Lipa

ÇOHUUU ENVER!!!!!!

Πριν 7 ώρες
Rakip Islamaj
Rakip Islamaj

😘😘🌹🌹

Πριν 7 ώρες
FATIME _*_BASHA
FATIME _*_BASHA

Djemte e perputhen :uaaa melisa sa bukur🤪

Πριν 7 ώρες
Lindi Avdulli
Lindi Avdulli

Kjo osht ma keq se covid a daj 😷😖😖😖😫

Πριν 7 ώρες
Arianator The blink
Arianator The blink

Po keta hamallat ne sfond ca jane

Πριν 8 ώρες
Anderson Qose
Anderson Qose

diss i math per fatjonin

Πριν 8 ώρες
Andi Lika
Andi Lika

flm melisa qe bere gjyshen time qe ishte e paralizuare dhe sot e 15 vitesh u ngrit ne kemb dhe fiku TV dhe nje her shum flm ❤️

Πριν 8 ώρες
Ronny mato
Ronny mato

O vllai ku e blen kte barin Se qenka i mir

Πριν 3 ώρες
Abili Ismaili
Abili Ismaili

E ka ba ket klip me ket veshje masi u çi

Πριν 8 ώρες
E B
E B

“Vec a je bitch ska lidhje talenti zoni nuk pot shkon po ta ndreq producenti” -Nushi

Πριν 8 ώρες
Olti Vata
Olti Vata

Ja paske qi nanen auto-tune . Njejten kohe ja paske qi nanen muzikes :p

Πριν 8 ώρες
orinela noli
orinela noli

Ato që kan bo Like mduket se jan zhurdh

Πριν 8 ώρες
Ana llane
Ana llane

me beni sub tlt

Πριν 8 ώρες
Ana llane
Ana llane

melsi bravo xml kengen e km ven alarm pr ne megjes qe te zgjohem per ne shkolll

Πριν 8 ώρες
savage 2004
savage 2004

Talent😍😍

Πριν 8 ώρες
Aderjana Marku
Aderjana Marku

kenga e ksaj eshte arsyja pse mos te futem ne yotube me

Πριν 8 ώρες
Grasjela Kurti
Grasjela Kurti

Bravo Melisa je me e mir dhe e bukur ne bote 💖💖💖💖💖

Πριν 8 ώρες
Miri Ona
Miri Ona

Ato djemt mbrapa tu heq tavoninen🤦‍♀️🤦‍♀️

Πριν 8 ώρες
Bledi Bledi
Bledi Bledi

Jo vendin te derrosh ti po rrobat

Πριν 9 ώρες
Delfina Bogdanova
Delfina Bogdanova

Opdqwcvtk s. ,ksktbtomkobabpqwbsbxbsbsbdbsn

Πριν 9 ώρες
ema elena
ema elena

Imagjinoni kameramnin 😂😨

Πριν 9 ώρες
Albi Kraja1
Albi Kraja1

Ca thot kjo sa senin e kam thy, femra me e shemtuar ne Shqiperi

Πριν 9 ώρες
Hoolivvar Paśaa
Hoolivvar Paśaa

grwww.info/loft/ZWeovrzD3nyEqKc/b-nteo

Πριν 9 ώρες