Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 27 ημέρες

  Mevli OfficialMevli Official

  διάρκεια: 02:40

  ✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
  //
  👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
  ____________________________
  🎵 Music by: Stine Records & Grazia
  🎵 Audio Production by: Stine Records
  🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
  🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
  ✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
  ____________________________
  🎤 Connect with MEVLI :
  Instagram ► mevlanshaba
  🎤 Connect with JULI :
  Instagram ► aventuratejulit
  ✔️ Connect with STNE RECORDS :
  Instagram ► stine_records
  ✔️ Connect with Estia FILM :
  estia_film
  ✔️ Connect with GRAZIA:
  grazia__official
  ℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Vilma Dhiari
Vilma Dhiari

Juli😂😂😂😂😂sidomos keyo floket🤣🤣🤣😊😂😂

Πριν 8 ώρες
Eron Kadriu
Eron Kadriu

ma e mira melit dhe Julit eshte kenga as gje tjeter

Πριν 9 ώρες
Klevis Mateo
Klevis Mateo

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎🙂🙂😍😚🙂😍😚🙂😍😉😊😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Πριν 9 ώρες
Klevis Mateo
Klevis Mateo

Faleminderitshumeshumeyll

Πριν 9 ώρες
Klevis Mateo
Klevis Mateo

Fghisnssejgk3yj2tieu9sgighi

Πριν 9 ώρες
Klevis Mateo
Klevis Mateo

Djfhiw5o37jxnjshiwy8thjduooou91gifmkpjlfiy79ajjfgmddfkekgoo nfjqvkfghkrgggkooyyoooeerqqhocbk

Πριν 10 ώρες
xhulia bajollari
xhulia bajollari

💖💖💖💖💖❤❤💖❤💖❤💝💝💝🤩

Πριν 10 ώρες
Zanarabja Zanarabja
Zanarabja Zanarabja

P

Πριν ημέρα
lina kalo
lina kalo

Bravooooo mevlan

Πριν ημέρα
Albioni Bossi
Albioni Bossi

Mevli ka zë te omël 😍😎

Πριν ημέρα
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit

👍

Πριν 2 ημέρες
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja

Aaaaaaa juli sibon

Πριν 2 ημέρες
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23

Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan

Πριν 2 ημέρες
Seldi Seldi
Seldi Seldi

O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑

Πριν 2 ημέρες
Antonio Godaj
Antonio Godaj

On fire juli

Πριν 2 ημέρες
Roksana Roksana
Roksana Roksana

Dayfske

Πριν 3 ημέρες
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj

Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓

Πριν 3 ημέρες
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj

Lum si ti mevli

Πριν 3 ημέρες
blerim bardhi
blerim bardhi

🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν 3 ημέρες
Andrin Hoxha
Andrin Hoxha

Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine

Πριν 3 ημέρες
Adis Dauti
Adis Dauti

Ytyy56655h0

Πριν 3 ημέρες
Kanina Kanina
Kanina Kanina

Vazhdoni kështu

Πριν 3 ημέρες
egi egushi
egi egushi

😁😁😁👌 Shum te mir

Πριν 3 ημέρες
Constantine The Great
Constantine The Great

2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣

Πριν 3 ημέρες
Bledi Shaho
Bledi Shaho

Nevlan Juli jeni me specialet

Πριν 4 ημέρες
Donika Zana
Donika Zana

Mevlan ledjana mevlan antonela

Πριν 4 ημέρες
Lume Memini
Lume Memini

😍😍😍

Πριν 4 ημέρες
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra

😎

Πριν 4 ημέρες
Olsi Deejay
Olsi Deejay

https://www.youtube.com/watch?v=JOWkHR2RkMs

Πριν 4 ημέρες
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi

🔥🔥🔥🔥

Πριν 4 ημέρες
Hello Bro
Hello Bro

Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .

Πριν 4 ημέρες
Edi Kukeli
Edi Kukeli

Super

Πριν 4 ημέρες
Bleonë Bilalli
Bleonë Bilalli

Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._

Πριν 5 ημέρες
Samsung Eljon
Samsung Eljon

Start janzoa

Πριν 5 ημέρες
Violeta Violeta
Violeta Violeta

Esht keng shume e bukur

Πριν 5 ημέρες
Reshat Ruci
Reshat Ruci

Qq

Πριν 5 ημέρες
Kela Alla
Kela Alla

Shumë bukur

Πριν 5 ημέρες
Vlore Vlore
Vlore Vlore

Jeni te papar kshtu vazhdoni

Πριν 5 ημέρες
Edin Iseni
Edin Iseni

Shikoni flokë e julit në minutën e 2

Πριν 5 ημέρες
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12

O juli shikoi pak floket

Πριν 5 ημέρες
Alba Hyskajysyyahsh
Alba Hyskajysyyahsh

Hahhahahahhahaha

Πριν 5 ημέρες
Rea Tenezhdolli
Rea Tenezhdolli

👏👏👏👏😍

Πριν 5 ημέρες
Lani Malka
Lani Malka

Bravo çuna

Πριν 5 ημέρες
Mina Stasi
Mina Stasi

Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi

Πριν 5 ημέρες
Sibora Gashi
Sibora Gashi

Bravo Mevli❤

Πριν 5 ημέρες
Cim Ibrahim
Cim Ibrahim

Cuna varikarsa julit si falet

Πριν 5 ημέρες
Nazmi Kallo
Nazmi Kallo

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 6 ημέρες
Shuke Doci
Shuke Doci

Super

Πριν 6 ημέρες
saimiri fier
saimiri fier

O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha

Πριν 6 ημέρες
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci

👏👏👏👏👏

Πριν 6 ημέρες
don xhon fann
don xhon fann

Super keng

Πριν 6 ημέρες
erkida mhilli
erkida mhilli

Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani

Πριν 6 ημέρες
Keli Llojku
Keli Llojku

Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏

Πριν 6 ημέρες
ST BRUDA
ST BRUDA

#50K

Πριν 6 ημέρες
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj

Super

Πριν 7 ημέρες
Ela Tatej
Ela Tatej

,.tvvfvv

Πριν 7 ημέρες
Yo Yo
Yo Yo

Kot fare.

Πριν 7 ημέρες
Johnny Johnny
Johnny Johnny

se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben

Πριν 7 ημέρες
Korc Korc
Korc Korc

🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

Πριν 7 ημέρες
Enea Albajrami
Enea Albajrami

Gabime

Πριν 7 ημέρες
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj

ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Πριν 7 ημέρες
Kevi Xhebraj
Kevi Xhebraj

Ddsmfndnfm

Πριν 7 ημέρες
Nazmi Hidri
Nazmi Hidri

Super

Πριν 7 ημέρες
Altin Almadhi
Altin Almadhi

Yll te dy ju lumt goja

Πριν 7 ημέρες
Ardjana Mena
Ardjana Mena

♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰

Πριν 7 ημέρες
Mani Hoxha
Mani Hoxha

Shume kenjg e bukur 😜😍😘

Πριν 7 ημέρες
Altin Deda
Altin Deda

Bukur shum my shqipe 🇦🇱

Πριν 7 ημέρες
Besjan Avdo
Besjan Avdo

Bravo juli mevli

Πριν 7 ημέρες
Rinora Metaj
Rinora Metaj

Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️

Πριν 8 ημέρες
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini

Juli i kapet emocionet

Πριν 8 ημέρες
Selca Edonis
Selca Edonis

Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom

Πριν 8 ημέρες
BONA KEVIN
BONA KEVIN

MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)

Πριν 8 ημέρες
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj

So zjarr eshte vertet

Πριν 8 ημέρες
Imarius Cili
Imarius Cili

Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft

Πριν 8 ημέρες
Esmeralda Myslymi
Esmeralda Myslymi

🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν 8 ημέρες
Ela Ela
Ela Ela

Ky juli do te behet si mr. Bin😂

Πριν 8 ημέρες
Donalda Ndreaj
Donalda Ndreaj

Shum keng e bukur🥰🥰🥰

Πριν 8 ημέρες
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh

Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy

Πριν 8 ημέρες
Jonny boy
Jonny boy

Vini rripat o rrypaa

Πριν 8 ημέρες
alketa tashi
alketa tashi

Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken

Πριν 8 ημέρες
Bardhule Elmazi
Bardhule Elmazi

Ju jeni ye fare

Πριν 9 ημέρες
Arjon Marra
Arjon Marra

Kur do beni ndonje keng tjeter

Πριν 9 ημέρες
Ona Topi
Ona Topi

Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Πριν 9 ημέρες
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj

Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖

Πριν 9 ημέρες
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra

☝️

Πριν 9 ημέρες
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra

💯

Πριν 9 ημέρες
shpresa allushi
shpresa allushi

mevli shume bukur👑💖💖

Πριν 9 ημέρες
Antoneta Bletaj
Antoneta Bletaj

🇦🇲🚺👞

Πριν 9 ημέρες
albania albania
albania albania

Fhgtujvhyyuy🤩

Πριν 9 ημέρες
Ona Topi
Ona Topi

Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰

Πριν 9 ημέρες
Mario Martin
Mario Martin

NaSn

Πριν 9 ημέρες
Kamer Maloku
Kamer Maloku

Hdue e a e

Πριν 9 ημέρες
FF BENARD GAMERS
FF BENARD GAMERS

Ne durres😐😐😐

Πριν 9 ημέρες
Asllan Jonuzi
Asllan Jonuzi

- 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏

Πριν 10 ημέρες
Papi Musaja
Papi Musaja

Shumirjulbhmes

Πριν 10 ημέρες
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj

Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘

Πριν 10 ημέρες
Bona Molla
Bona Molla

Jdbgd nbsjkwg🌹jd

Πριν 10 ημέρες
Deo Bici
Deo Bici

🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏

Πριν 10 ημέρες
Enina Allkurti
Enina Allkurti

Πριν 10 ημέρες
Nermina Bytyqi
Nermina Bytyqi

Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit

Πριν 10 ημέρες

Επόμενο

Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

02:30

Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE

Mevli Official

προβολές 2,9M

Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

03:41

Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

ArkivaShqip

προβολές 4,8M

1 IN A MILLION MOMENTS IN SPORTS HISTORY

8:09

1 IN A MILLION MOMENTS IN SPORTS HISTORY

Trend Wave

προβολές 5M

(🔴LIVE) OLYMPIACOS B PIRAEUS BANK - ΜΑΡΟΥΣΙ

2:9:55

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

προβολές 910K

Elvana Gjata - Kunadhe

02:33

Elvana Gjata - Kunadhe

Elvana Gjata

προβολές 3M

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

03:26

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

FIFI OFFICIAL

προβολές 1,9M

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

04:00

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

Gold AG

προβολές 5M

Muharram Ahmeti - Zemra (Official Video)

03:19

Muharram Ahmeti - Zemra (Official Video)

Muharrem Ahmeti

προβολές 2,1M

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

02:44

Ledri Vula ft. Lyrical Son - Princess Diana

Ledri Vula

προβολές 69M

"Më e bukura e Greqisë " këngë greke (titra shqip)

03:17

Elvana Gjata - Mos u ngut

02:58

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata

προβολές 4,9M

1 IN A MILLION MOMENTS IN SPORTS HISTORY

8:09

1 IN A MILLION MOMENTS IN SPORTS HISTORY

Trend Wave

προβολές 5M

(🔴LIVE) OLYMPIACOS B PIRAEUS BANK - ΜΑΡΟΥΣΙ

2:9:55

Survivor 2021 | Αποχώρηση Παύλου | 05/05/2021

8:02

KNIFE IN ARM PRANK 😂 #shorts

0:23

KNIFE IN ARM PRANK 😂 #shorts

Topper Guild

προβολές 87M

Bugworkout Gym Training #shorts

0:11

Bugworkout Gym Training #shorts

Bugworkout Sport in Russia

προβολές 3,2M