Bruno ft. Flori Mumajesi & Klajdi Haruni - NINA

Erti Rajli Selimi
Erti Rajli Selimi

Jeni me te miret

Πριν 10 λεπτά
Fatmire Mehmeti
Fatmire Mehmeti

me ty Nina Nina Nina o ,hit i ksaj vere dhe veres tjetr qe vjen !se besoj qe do hartohet leht ! HIT 💥💫👌👍👏🙋🏼‍♀️🤷🏼‍♀️💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Πριν 3 ώρες
genti ceca
genti ceca

Super kjo kenge ja vlen ta degjosh...🤩🤩🤩🤩🤩👍👍👏👏👌👌👍👍👍👍

Πριν 5 ώρες
mcure !
mcure !

Bella 🥰....traduzione in italiano ho tedesco?? 🙏🙏

Πριν 5 ώρες
Pink & blue jelly vibes ❤
Pink & blue jelly vibes ❤

Flori njesh👍🤩

Πριν 7 ώρες
Alket Hoxha
Alket Hoxha

Super bravo çunat 👏👏👏👏

Πριν 9 ώρες
Slena Haskoo
Slena Haskoo

Onina si je

Πριν 12 ώρες
Ester Ina
Ester Ina

Hiti I 2021.Te kendoje Flori nrm

Πριν 12 ώρες
Ledio Delvina
Ledio Delvina

Super

Πριν 13 ώρες
Ana Kaloci
Ana Kaloci

Kush Eshte Nina?🧐🧐🧐

Πριν 16 ώρες
Arjeta Hajderasi
Arjeta Hajderasi

Super

Πριν 19 ώρες
Natale Zaka
Natale Zaka

sa bukur ekeber kenkegen nina

Πριν 20 ώρες
A & R
A & R

No comments. The song speaks itself. Hit 2021. Hello from Toronto 🇨🇦.

Πριν ημέρα
Elida Aliaj
Elida Aliaj

Bravo

Πριν ημέρα
zuygj bnsv
zuygj bnsv

nni'na < ndi(he)na?

Πριν ημέρα
Elisa Seneku
Elisa Seneku

Kenge arixhinjsh😂

Πριν ημέρα
Muazez Ceni
Muazez Ceni

Kenga me e bukur qe kam degjuar ksaj vere

Πριν ημέρα
marinela vasa
marinela vasa

Bruno: Me ty Nina Gocat: Kush esht Nina

Πριν 2 ημέρες
Regdu Geht
Regdu Geht

Titi N'Durres Nina N'Tiron dhe kjo ver me kto dy kong mbaron.

Πριν 2 ημέρες
Elona Lleshi
Elona Lleshi

kenga me e bukure qe kam degjeuar ndonjo here

Πριν 2 ημέρες
zuygj bnsv
zuygj bnsv

Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

Πριν ημέρα
lupo Manaro
lupo Manaro

Super

Πριν 2 ημέρες
Nina Zyka
Nina Zyka

ju lumte goja per kengen e bukur.jeni te mrekullueshem.

Πριν 2 ημέρες
Regdu Geht
Regdu Geht

Can someone translate pls. I fell in love with this

Πριν 2 ημέρες
freskUS -
freskUS -

Super Bruno!

Πριν 2 ημέρες
Shpetim Martini
Shpetim Martini

Kenga me pa pik kuptimi qe kam ndigjuar deri sot 🤔😎😒

Πριν 2 ημέρες
Agim Hazizaj
Agim Hazizaj

sfd3

Πριν 2 ημέρες
Shukri Trepca
Shukri Trepca

Kung

Πριν 2 ημέρες
Magda Mparouta
Magda Mparouta

💖💖💖🥰🥰

Πριν 2 ημέρες
Smithers Ibra
Smithers Ibra

Super 👌👌👍👍👏👏👏👏

Πριν 2 ημέρες
Greta Myrteza
Greta Myrteza

Po jeni te tre bashke diet eshte hit

Πριν 2 ημέρες
lori Janaqi
lori Janaqi

Hiti më i bukur i verës

Πριν 2 ημέρες
Anjeza Dashi
Anjeza Dashi

👏👏

Πριν 2 ημέρες
Taleb Mehmet
Taleb Mehmet

اغنية حلوة. From Tunisia🇹🇳🇹🇳🇹🇳🇹🇳

Πριν 3 ημέρες
Old Coins
Old Coins

Mirembrema, Ju Kendofte Shpirti Dhe Zemra, Respekt 👀👍🙋

Πριν 3 ημέρες
Regdu Geht
Regdu Geht

Liked it without even listening to the song ✅ and wasn’t I right 💃

Πριν ημέρα
TIMCHO
TIMCHO

I go on holiday in Ksamil and this song was nonstop on the beaches 😍😍

Πριν 3 ημέρες
Enca Queen ❤❤
Enca Queen ❤❤

Deksha 🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘😘

Πριν 3 ημέρες
xMiLY
xMiLY

nina nina nina nianoooooooooooooo

Πριν 3 ημέρες
Arta Prendi
Arta Prendi

👑👑👑❤❤❤💫💫💫💥💥💥

Πριν 3 ημέρες
Artush Djartush
Artush Djartush

Υπέροχο τραγούδι μπράβο.

Πριν 3 ημέρες
Klema Dervishi
Klema Dervishi

Kjo kenga esht shum e bukur esht kenga ime prefura😊😊😊

Πριν 3 ημέρες
mxslegend
mxslegend

🌊🌊🌈

Πριν 3 ημέρες
alma osmani
alma osmani

Nina😅🥰🥰

Πριν 3 ημέρες
Bobo flf
Bobo flf

Faleminderit që i keni kushtu kang shoqes time Nina 🤝👊

Πριν 3 ημέρες
Lelo Pirja
Lelo Pirja

Me eshte ber fiksim kjo kenge

Πριν 3 ημέρες
Mira Baruti
Mira Baruti

Flori Dashuri je ♥️♥️♥️♥️shpirt 💎💎💎💎

Πριν 3 ημέρες
Valbona Demiri
Valbona Demiri

Edhe mua sa me pelqen,dedikuar cupes time Nina🥰❤😘

Πριν 4 ημέρες
Electro music Electro music
Electro music Electro music

click on an English version maybe it might become an international hit

Πριν 4 ημέρες
serdy ximi
serdy ximi

Can someone translate pls. I fell in love with this

Πριν 2 ημέρες
Koshi Bora
Koshi Bora

Bravo te gjitheve💕💕💕

Πριν 4 ημέρες
Kristina Kita
Kristina Kita

Bukur💞💞💞💞💞♥️♥️🌹

Πριν 4 ημέρες
Lul Elezi
Lul Elezi

Nina, nina,nina,nina🤪🤪🤪🤪🤪🙉🙉🙉🙊🙈

Πριν 4 ημέρες
Xhepa Miltion
Xhepa Miltion

Super keng 👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES
ARBANISH-ILLYRIC FOLKTALES

nni'na < ndi(he)na?

Πριν 4 ημέρες
vliduu zeeb
vliduu zeeb

I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

Πριν 18 ώρες
artur fejza
artur fejza

E kam von ket kong ke makina sa bukur del sidomos kur je ne autostrad

Πριν 4 ημέρες
Nertila Tringa
Nertila Tringa

Bruno 🤍💚❤💜

Πριν 4 ημέρες
Rivelina Sula
Rivelina Sula

Très jolie chanson bravo

Πριν 4 ημέρες
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj

🤣🤣🤣🥰🥰🥰🥰🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻👍🏾👍🏾

Πριν 5 ημέρες
Kristjan Peta
Kristjan Peta

kenga m vk e kesaj vere deri tani

Πριν 5 ημέρες
Ndricim Maku
Ndricim Maku

sa inat ju kan mer jahu plasen ziliqaret, haaa bravo cuna

Πριν 5 ημέρες
Nevila Buci
Nevila Buci

Kenga 2021 me e bukur e vitit

Πριν 5 ημέρες
alma dajcaj
alma dajcaj

Super 😍😍

Πριν 5 ημέρες
Anxhela Koco
Anxhela Koco

Kenge SUPER🤩🤩🤩

Πριν 5 ημέρες
Mii.
Mii.

Im from Poland and I love it 🥰👌🇵🇱 Albania ❤️‍🔥

Πριν 5 ημέρες
Juljan Jack
Juljan Jack

I love Poland Girl🇵🇱❤️🏖️

Πριν 5 ημέρες
Dritan Hasani
Dritan Hasani

Trio fantastiko.Bravo cuna.

Πριν 5 ημέρες
Xhevrije Klecjo
Xhevrije Klecjo

Wow so beautiful

Πριν 5 ημέρες
kastriot Dodaj
kastriot Dodaj

Qija ropt kosov shqipni vetem millionie klikime

Πριν 6 ημέρες
Eri Selda
Eri Selda

Shoom mir

Πριν 6 ημέρες
Eri Selda
Eri Selda

Bravo

Πριν 6 ημέρες
linda198117
linda198117

Hajde qazim sa ke hecur suksese

Πριν 6 ημέρες
linda198117
linda198117

Bukur qazim

Πριν 6 ημέρες
linda198117
linda198117

???

Πριν 6 ημέρες
Inglés Tutorias
Inglés Tutorias

Can someone translate pls. I fell in love with this

Πριν 6 ημέρες
Eri Selda
Eri Selda

They live here

Πριν 5 ημέρες
Eri Selda
Eri Selda

I seen this place I live in cardiff when my parents where little

Πριν 5 ημέρες
Eri Selda
Eri Selda

I seen albina ye it is to

Πριν 5 ημέρες
Marti
Marti

That’s albanian music bro i m from Albania two

Πριν 5 ημέρες
Lavdosh Hilaj
Lavdosh Hilaj

Kenge shum e bukur 👏👏

Πριν 6 ημέρες
Armand Bali
Armand Bali

Jeni te pa pare hallall cuna

Πριν 6 ημέρες
Arber Torra
Arber Torra

Super!Bravo të gjithëve!😇😇😇

Πριν 6 ημέρες
Xbxhd Hhxbdhxj
Xbxhd Hhxbdhxj

Rj ja

Πριν 6 ημέρες
Julian Ziu
Julian Ziu

Me ty nina nina nina nina ooooo

Πριν 6 ημέρες
Beta Mzhika
Beta Mzhika

Q

Πριν 6 ημέρες
Masar Hoti
Masar Hoti

Kéng koti me te ardh me vjellé! po pér budallenjé qe nuk e kuptojn muzikene dhe artin eshté ne rregull..!

Πριν 6 ημέρες
Anxhela Xhemollari
Anxhela Xhemollari

❤️❤️❤️

Πριν 6 ημέρες
Lulzim Avdiju
Lulzim Avdiju

Keng shum e bukur rrespekt te treve

Πριν 6 ημέρες
Trip cosi
Trip cosi

super ☝️

Πριν 6 ημέρες
mllop aeet
mllop aeet

I adore Flori, I love all his songs. Listening from England but I have a Beautiful Albanian boyfriend ❤❤😍😍

Πριν 7 ημέρες
Albania
Albania

Ca po thu ti, jeni single, martohemi bashke per letrate Angleze 😂.

Πριν 5 ημέρες
aswer huio
aswer huio

kot esh perputhen nina me pelqen shume edhe une e dhe ne shtepi zerin te lart

Πριν 6 ημέρες
Fred Nikla
Fred Nikla

Nje kenge qe e ndegjoj 15-20 here ne dit,qe prej disa ditesh qe ndodhem ne Shqiperi sepse nuk e kisha pare qe ne fillim.

Πριν 7 ημέρες
aswer huio
aswer huio

Pershendesim gjith gocat me emrin 'Aristina' shkurt "Nina"😍❤️🙈

Πριν 6 ημέρες
Ermal Loci
Ermal Loci

Super kenge👌👌👌

Πριν 7 ημέρες
Mariglena Asko
Mariglena Asko

U dashurova shummmm me ket keng ❤love you

Πριν 7 ημέρες
AliTheBleak
AliTheBleak

Silenzio Bruno

Πριν 7 ημέρες
Lili Cobaj
Lili Cobaj

😄😄😄😄

Πριν 7 ημέρες
Smart Boy
Smart Boy

Best Song Deri Tashi 😄

Πριν 7 ημέρες
Paolo Koci
Paolo Koci

Ju lute Flori, Bruno, Kl

Πριν 7 ημέρες
Eva Eva❤❤
Eva Eva❤❤

👏👏👏❤❤❤

Πριν 7 ημέρες
Arta Jahiri
Arta Jahiri

keng e bukur me prek en ❤️💋

Πριν 7 ημέρες
Ardit Turtulli
Ardit Turtulli

😄

Πριν 7 ημέρες
Erjon Malko
Erjon Malko

Bravo

Πριν 7 ημέρες
Adelina kuqi
Adelina kuqi

Bravo këngë🎤👏🔥

Πριν 7 ημέρες
Nerilia Xekoen
Nerilia Xekoen

Finally found a song with my name ~ Good job, guys!

Πριν 7 ημέρες
Nerilia Xekoen
Nerilia Xekoen

@Alt Altin Nina is Nina in all languages.

Πριν 2 ημέρες
Alt Altin
Alt Altin

Ya buts it’s in a different language

Πριν 2 ημέρες
Eri Selda
Eri Selda

Is the contry

Πριν 3 ημέρες
Eri Selda
Eri Selda

Awwwwww🥰 this is Allbiania

Πριν 3 ημέρες
Bengo
Bengo

My Albanian gf brought me to this song Greetings from an Serbian Montenegrian guy :)

Πριν 7 ημέρες
kastriot Dodaj
kastriot Dodaj

😘

Πριν 6 ημέρες
iris kamberi
iris kamberi

Greetings back ❤

Πριν 7 ημέρες
roudina
roudina

🌟🌟

Πριν 7 ημέρες
arta shoria
arta shoria

Super👏👏

Πριν 7 ημέρες
Corrado Capo
Corrado Capo

Kengë vari kr te 3 jeni vari kr pa lidhje

Πριν 7 ημέρες

Επόμενο

Tahir Boshkaj - Te Vila Sofia ( Official Video )

5:11

Tahir Boshkaj - Te Vila Sofia ( Official Video )

Tahir Boshkaj Official

προβολές 17K

Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)

2:55

Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)

VN ENTERTAINMENT

προβολές 2,7M

VOYAGE X SNIK - BOUNCE (OFFICIAL VIDEO)

2:24

VOYAGE X SNIK - BOUNCE (OFFICIAL VIDEO)

IDJVideos.TV

προβολές 8M

Ωχ; Ένα κουτάβι!

3:52

Ωχ; Ένα κουτάβι!

Dionysis Atzarakis

προβολές 349K

Rina - CALI (prodby Çelik Lipa)

3:13

Rina - CALI (prodby Çelik Lipa)

AlphapopOriginal

προβολές 1,4M

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

3:21

Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori

FloriMumajesiOfficial

προβολές 58M

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

2:54

Flori Mumajesi - Karma ft. Bruno, Klajdi, Dj Vicky (Official Video)

3:23

Elvana Gjata - LOTI (prod.by Jumpa) [OFFICIAL VIDEO]

3:18

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

3:26

Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

FIFI OFFICIAL

προβολές 10M

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

5:24

Elvana Gjata x Yll Limani - E di X Marre

Elvana Gjata

προβολές 4M

Venera Lumani x Lind Islami - Mwah mwah 💋 (Official Video 2021)

3:21

Venera Lumani x Lind Islami - Mwah mwah 💋 (Official Video 2021)

Venera\u0026Lind Official

προβολές 1,3M

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

3:28

Arilena Ara ft. Noizy - Murderer

Arilena Ara

προβολές 3,1M

VOYAGE X SNIK - BOUNCE (OFFICIAL VIDEO)

2:24

VOYAGE X SNIK - BOUNCE (OFFICIAL VIDEO)

IDJVideos.TV

προβολές 8M

Ωχ; Ένα κουτάβι!

3:52

Ωχ; Ένα κουτάβι!

Dionysis Atzarakis

προβολές 349K

Rina - CALI (prodby Çelik Lipa)

3:13

Rina - CALI (prodby Çelik Lipa)

AlphapopOriginal

προβολές 1,4M

Billy Sio Ft. Trannos - LCFR (Official Music Video )

2:41

Billy Sio Ft. Trannos - LCFR (Official Music Video )

Trapsion Entertainment

προβολές 474K

Opening Ceremony | Tokyo 2020 Olympics | Eurosport

3:53:59

TRANNOS Feat ATC Taff - MAURO GYALI (Official Music Video)

4:15

TRANNOS Feat ATC Taff - MAURO GYALI (Official Music Video)

Trapsion Entertainment

προβολές 419K

MEF - DIVA (Official Music Video)

2:46

MEF - DIVA (Official Music Video)

ATH RECORDS

προβολές 67K