Altin Sulku - Era (Official Video) ft. Stine | Prod. MB Music

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν 2 μήνες

  MB Music

  διάρκεια: 03:36

  Produced by: Marengel Boja
  Video by: Estia Film
  Lyrics remix / Melody line: Stine Rec
  Lyrics Ref: Sokol Marsi
  Choreography: Tan Brama Academy
  Skenografi: Florenc Bardhi
  Kamera & Dron: Olti Almeta
  Nori JD
  Special efx:VisiGega Light and Sound
  M.U.A: Sallon Monika
  Thnx to: Miss Jeny Shshka
  Restorant Tarantella

  Follow Marenglen Boja on:
  ►Instagram: marenglen_boja
  Follow Altin Sulku on:
  ►Instagram: altin_sulku
  Follow Stine on:
  ►Instagram: stine_records
  Follow Estia Film on:
  ►Instagram: estia_film
  Available on:
  Spotify: open.spotify.com/album/0HPl1Vnh0GmDZwd3fUCoXA
  iTunes: music.apple.com/us/album/era-feat-stine-single/1553746801
  #AltinSulku #Stine #Era

TheDragon Boy
TheDragon Boy

O zot sa te mbrekullueshem te dy🥰🥰💫💫💫💥💥💥

Πριν 9 ημέρες
NoNidA Gjeta
NoNidA Gjeta

Perl 😍

Πριν 14 ημέρες
RR 31
RR 31

Me shume hite stine je i madh

Πριν 15 ημέρες
Sandzak Power
Sandzak Power

Altin sulku ooo legend king hat sehr gute Lieder shum Respekt hec kale direkt nach Berlin Konzert muss platzen aber leider scheiß Corona cija motren corona haha 🔥👍🥂

Πριν 24 ημέρες
Elena Janina
Elena Janina

Gu

Πριν 28 ημέρες
Mirela Mirela
Mirela Mirela

Kenge sh e bukur te ngjite ne shpirt.

Πριν μήνα
Travis Stoaty
Travis Stoaty

💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

Πριν μήνα
Ella Sweetest
Ella Sweetest

Super kenge ...😍😍

Πριν μήνα
jeta ballaj
jeta ballaj

Ma te miret shume e bukur dhe se kuptoj kur Melisa mer 1M fuck her shit kenge qe nuk eshte b...

Πριν μήνα
Vjollca Bushati
Vjollca Bushati

:okej

Πριν μήνα
Ana Hila
Ana Hila

Super keng

Πριν μήνα
Kostandin Stefani
Kostandin Stefani

Muzik me te lodhur skm egnuar vk

Πριν μήνα
Джавид Хузахмедов
Джавид Хузахмедов

Like

Πριν μήνα
Raju arora
Raju arora

Love from India 🇮🇳🇮🇳❤️❤️

Πριν μήνα
Marinela nela
Marinela nela

💔💔💔💔💔💘💘💘

Πριν μήνα
E. D.
E. D.

Duhet te behej shkak virusi qe kengetaret tane nuk udhetojn dot jasht shtetit per te bere klipet......qe me ket rast te shohim bukurite e Shqiperise 🙄👍🏼 Por kenga shum e bukur anyway 🤗

Πριν μήνα
Barbie Melina
Barbie Melina

Me ne fund nje keng qe do e degjoj dit per dit per qejf 😍😍

Πριν μήνα
wolf eridha
wolf eridha

Kjo eshte e vjedhur nga greket..fisai apopse apo to spazmeno mu to tsami..plutarxos..

Πριν μήνα
Marghe
Marghe

Na kishte munguar ky ze😍Stine sa mire qe u riktheve ne baladat qe te shkojne aq shume per shtat.. Nje bashkpunim shume i bukur bravo cuna

Πριν μήνα
TONIEL TONI
TONIEL TONI

🔝

Πριν μήνα
Di Ko
Di Ko

Nice

Πριν μήνα
S M
S M

Këngë e vjedhur

Πριν μήνα
ola ola
ola ola

Erdhe si era dhe ike shpejt 😞

Πριν μήνα
ola ola
ola ola

Fry er e ftoht dhe trupin tim se ngrohë as zjarri 😔

Πριν μήνα
Teresa Pjetri
Teresa Pjetri

Kjo super keng me super kengetar ka kaq pak klikime shko melisa nje dit 1 mln ne kurr nuk i vlersojm sa duhet

Πριν μήνα
Ailsa Ni
Ailsa Ni

Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

Πριν μήνα
Alda Xhika
Alda Xhika

Bravo nje keng shum shum e bukur shum ze te bukur te dy 🤗😍😍😍

Πριν μήνα
Ludovik Kociaj
Ludovik Kociaj

Me te mirët !

Πριν μήνα
Alda Xhika
Alda Xhika

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏😥

Πριν μήνα
Ailsa Ni
Ailsa Ni

1:14

Πριν μήνα
Nora Vesele
Nora Vesele

Suksese👌🙌👏👏

Πριν μήνα
visi pashkaj
visi pashkaj

like kush mendoj qe në kte kenge ishte dhe Era Istrefi.😃

Πριν μήνα
Marinela kumria
Marinela kumria

Suksese ❤👏👏💓💓💓💓

Πριν μήνα
Ilirjeta ilirjeta
Ilirjeta ilirjeta

Sa bukur 😍

Πριν μήνα
Artemis Marku
Artemis Marku

U rrita me kenget e Stines, do jet me i miri per mua edhe pas 1 mln vjetesh, respekt pa fund

Πριν μήνα
Silvana Canaku
Silvana Canaku

Eshre me te vertet shum e bukur jenj fantastik .Kur e degjova me ktheu mbarapsh me vite 🥰

Πριν μήνα
Shenvalentin 2021
Shenvalentin 2021

Shum shum keng ebukur bravo 👏👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Βαλεντίνα Tv
Βαλεντίνα Tv

Refreni komplet i vjellur nga kenga qe kendon kengetari grek Jani Plutarkos . Fisai poli apto spazmeno mu to xhami 😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
seeni gzty
seeni gzty

Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

Πριν μήνα
Gerta B.N
Gerta B.N

Gjithmon e kam adhuruar ket kenge 😊

Πριν μήνα
Amra Dashballa
Amra Dashballa

Suksese 🥰

Πριν μήνα
Meku Bejdo
Meku Bejdo

👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Sigh Hrio
Sigh Hrio

Jeni te dy njishat e Dibres.jeni njisha dibranet e mi

Πριν μήνα
seeni gzty
seeni gzty

Super keng krenar dibra me ju

Πριν μήνα
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Fryn ere ne shpirtin tim lenduar sot nga malli.😢

Πριν μήνα
ai djali led
ai djali led

1:14

Πριν μήνα
ANIL XHANGOLI OFFICIAL
ANIL XHANGOLI OFFICIAL

Super 👌

Πριν μήνα
Boni Durres
Boni Durres

Shum Bukur

Πριν μήνα
Jo Na
Jo Na

Nostalgji 🥺 Love this song👊🔥

Πριν μήνα
bcvbb hyui
bcvbb hyui

😍💘

Πριν μήνα
Memet Rukaj
Memet Rukaj

Ca' tipi ky keng pa' lidhje

Πριν μήνα
Endri Era Llangozi
Endri Era Llangozi

Si emri im qenka edhe titulli i kenges super kenge Suksese ❤❤💙💙💙💙💙👏👏👏

Πριν μήνα
Dimri oh
Dimri oh

👍🏼

Πριν μήνα
Dimri oh
Dimri oh

Nice Altin and Stine

Πριν μήνα
Alban Bitri
Alban Bitri

Super kong bravo dibraaa

Πριν μήνα
Lalala Lalala
Lalala Lalala

Na knaqet syte me detin per kange pa lidhje

Πριν μήνα
Albanian boay
Albanian boay

🥇🥇🥇

Πριν μήνα
Olti Sdn
Olti Sdn

Si gjithmon me super hite STINE BRAVO !!

Πριν μήνα
unlock phones
unlock phones

Super keng krenar dibra me ju

Πριν μήνα
Giwrgos Tsobanis
Giwrgos Tsobanis

Giannis ploutarxos fysaei polu

Πριν μήνα
Erikson Tola
Erikson Tola

Suksese o voca e DIIBRES ju prsh kshu duhet tan artistat DIBRANE te jen bashk 👑❤

Πριν μήνα
Fjoralda Leka
Fjoralda Leka

Superrr👏👏

Πριν μήνα
Zhani Bejto
Zhani Bejto

😍😍😍

Πριν μήνα
E Rexhina
E Rexhina

😍💘

Πριν μήνα
Maria
Maria

Nostalgji Bravo Bisha

Πριν μήνα
Arbjol Rabija
Arbjol Rabija

Super hallall ja u beft zoti cuna jeni yje

Πριν μήνα
Diana Kulli
Diana Kulli

Stine ⭐

Πριν μήνα
Ina Inva
Ina Inva

Suksese kanga e re 👏👏😘😘❤❤😍😍

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Roni Self-made7
Roni Self-made7

HIT🙏🎶

Πριν μήνα
Rea Ree Rea 777
Rea Ree Rea 777

Urime,Era quhet mbess ime 😇💜🙏 eshte vetem 8 muajshe dhe eshte lumturia e jetes time te trazuar!

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Albertina Qorrajjj
Albertina Qorrajjj

You guys are the best !!!! 👏🏻👏🏻👏🏻

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Drini Trupja
Drini Trupja

Super bashkpunim,tkesh kshu muzikantesh e te degjosh don xhonin vetem shqiptart e bejn

Πριν μήνα
Capital T Mozzik
Capital T Mozzik

Stine my best cousin ❤️🥺

Πριν μήνα
Arjana Jakimi
Arjana Jakimi

Dy zera shum te bukura,bravoooo Dibra!!

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
KING EDB ALREAL G
KING EDB ALREAL G

Ktu ska fjal per komlimente ...thjesht suksese🌷❤👊🙏☝🔥💣

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
blerim sadikllari
blerim sadikllari

👏👏👏👏

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Agron Vija
Agron Vija

💥💥💥💥💥💥💥💥

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Klajdi claydee
Klajdi claydee

Super 👑👑

Πριν μήνα
Anja Jolla
Anja Jolla

Super 🔥❤️

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Tia Sina
Tia Sina

Woww bellissimo 😲😍😍😍❤❤❤🇦🇱🇦🇱

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Muhametaj 07
Muhametaj 07

Erdha per te pare xhenin ❤️

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Ervis Official
Ervis Official

Hey Altin, Stine esht rrit me autotune po ti cne me kte version kaq ftoht origjinali kenges me mire te ishte vendos si ishte sesa ky version i ri...

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Edvini Tirane
Edvini Tirane

🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👐👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Jonida Katzner
Jonida Katzner

Suksese!

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Andreas Mengri
Andreas Mengri

Stine different level 🔥

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Blledi Alimani
Blledi Alimani

Suksese vocat e Dibres 🔥💣🦁🦁🙌

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
tiku milan
tiku milan

Erdhi legjenda me stilin e vet Esti Aje Mi

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Silva Lusi
Silva Lusi

Super keng

Πριν μήνα
Genti Gentian
Genti Gentian

Fryn era ne shpin time, Jo verme ere,😭😭 Shume e bukur, complimenti cuna.,🥰

Πριν μήνα
Unnamed@KT
Unnamed@KT

Ky stine ja ka heq lezetin muzikes sa her kendon ai e bej skip 😏

Πριν μήνα
003 Bx
003 Bx

O xheni shaska o yll

Πριν μήνα
Mariglena Rama
Mariglena Rama

O zot nj mbrekulli 💔💔

Πριν μήνα
Gazmir Mema
Gazmir Mema

Sa shpejt mbaron 🤔 Shum e bukur

Πριν μήνα
Valentin Ago
Valentin Ago

bravo super 🙏🙏

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Andy_ 25_al
Andy_ 25_al

Stine ke zerin perl presim nje duet me zinjon

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Roli Landi
Roli Landi

Une jam fanatik dhe dashamirs i versjonit te vjeter te kesaj kenge si shqip dhe greqish ....

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Eva Alldervishi
Eva Alldervishi

Erdhe si era e ike shpejt .

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Kela Hajdari
Kela Hajdari

kjo eshte kenge greke se ka ber asnjeri ngate dy Altini e kendoj vetem tani me Stine mbas 5 vjet me ylli baken ndonje varjat tjeter0

Πριν μήνα
AN Prod
AN Prod

Po me i brim ... vokali komplet autotune ... 👎

Πριν μήνα
VIDEO INTERESANTE AL
VIDEO INTERESANTE AL

Stine na kisjte marr malli 😍😍😍😍 Imagjinoni nje keng dashurie stine ft noizy😍

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht ❤❤ https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Giulia giuliana
Giulia giuliana

Ah kjo era shpirti ta merr ju uroj gëzuar shën valentini të gjithve te dashuruarve pos paci fatin tim që nuk bera kur pjes tek kjo fest💔💔💔

Πριν μήνα
Giulia giuliana
Giulia giuliana

@Adelaida Ada gëzuar e dashur shpresojmë

Πριν μήνα
Adelaida Ada
Adelaida Ada

Gezuar e dashur , por kur nuk e pret vjen vet dashuria ♡

Πριν μήνα
Andrej Stojanovski
Andrej Stojanovski

Uaaauu suer kenge bravo dy zera te mrekullushem 👌👌🤗🤗

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Besnik Hasko
Besnik Hasko

E bukur kenga po nuk eshte nevoja te frymezoheni me kenge te huaja ne kemi "Eren" ton

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα
Daniel Aris
Daniel Aris

Suksese! 👑👑

Πριν μήνα
Block Hand Test
Block Hand Test

Te lutem SUBCRIBE Tek linku posht 😍❤❤😍🤩😍 https://youtu.be/5HOLH9fokPc

Πριν μήνα

Επόμενο

Kardeşlerim 8. Bölüm

2:21:57

Kardeşlerim 8. Bölüm

KARDEŞLERİM

προβολές 6M

MONTERO (Call Me By Your Name)

2:18

MONTERO (Call Me By Your Name)

Lil Nas X - Topic

προβολές 7M

2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

02:48

2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)

2TONoffical

προβολές 6M

Deep Feelings Mix | Deep House, Vocal House, Nu Disco, Chillout #118

2:37:11

Stiv Boka ft. Altin Sulku - Teka Teka (Official Video)

03:20

ENCA - NASHTA (Official Video)

02:35

ENCA - NASHTA (Official Video)

Enca

προβολές 2,6M

Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)

03:50

Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)

AlphapopOriginal

προβολές 5M

Altin Sulku ft. Noizy - Ajshe (Prod. ELGIT DODA )

03:31

OMER BALIK - Coffee Blues [1 Hour]

59:59

OMER BALIK - Coffee Blues [1 Hour]

Nonstop Music

προβολές 542K

Dhurata Dora - Harrom

03:37

Dhurata Dora - Harrom

Dhurata Dora

προβολές 25M

Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

02:41

Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

Mevli Official

προβολές 704K

MONTERO (Call Me By Your Name)

2:18

MONTERO (Call Me By Your Name)

Lil Nas X - Topic

προβολές 7M

Αγγελική | Τρίτη 22:00

0:35

Αγγελική | Τρίτη 22:00

Alpha TV Greece

προβολές 41K

Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations

12:05

Rich Jail vs Broke Jail/ 16 Funny Situations

WooHoo WHOA

προβολές 13M

Marvel Studios' Loki | Official Trailer | Disney+

2:17

Marvel Studios' Loki | Official Trailer | Disney+

Marvel Entertainment

προβολές 15M

Sefirin Kızı 48. Bölüm

2:22:42

Sefirin Kızı 48. Bölüm

Sefirin Kızı

προβολές 782K

Mucize Doktor 57. Bölüm

2:12:10

Mucize Doktor 57. Bölüm

Mucize Doktor

προβολές 850K