Kenge Moj - Juliana Pasha & Ervis Behari - Nata finale - Vizion Plus

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Vizion Plus TV

  www.vizionplus.tv
  kengemoj
  kenge_moj
  vizionplustv
  VizionPlusTV
  VizionPlusTV

  Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare.
  Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar.
  Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim.
  Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.


  ------------------------------------------------------------------
  Subscribe: grwww.info...

Lejda Ramo
Lejda Ramo

Z Z

Πριν 11 ώρες
Mandi Official
Mandi Official

Bravooo

Πριν 13 ώρες
Zija Greca
Zija Greca

Ju pershdes nga Italia jeni tè mrekullueshem

Πριν 2 ημέρες
kostandina nndina
kostandina nndina

Nice♥️♥️♥️🥀⭐♥️🌟🥀♥️

Πριν 2 ημέρες
Natasha Olldashi
Natasha Olldashi

Πριν 3 ημέρες
Natasha Olldashi
Natasha Olldashi

Jeni sh te mir

Πριν 3 ημέρες
Elsa Dreka
Elsa Dreka

🌟🌟🌟👏👏👏👏

Πριν 4 ημέρες
Eliverta Tabaku
Eliverta Tabaku

Brav0000000000000

Πριν 5 ημέρες
Αννα Κολαση
Αννα Κολαση

Ju lumte goja bravooo

Πριν 6 ημέρες
sulejman salja
sulejman salja

Juljane dhe ervisi jeni te dybilbilat e shqiperis ju degjoje per dite suksese.

Πριν 6 ημέρες
Alba Bendaj
Alba Bendaj

l

Πριν 6 ημέρες
aurel dauti
aurel dauti

Jeni shum te mir

Πριν 7 ημέρες
Ermira Novruzaj
Ermira Novruzaj

Bravo ju të dy

Πριν 8 ημέρες
Fiorelo Kola
Fiorelo Kola

Πριν 10 ημέρες
Shpresa Muca
Shpresa Muca

Zoti te bekofte Juliana Pasha shume e bukur kenga

Πριν 14 ημέρες
Eliverta Tabaku
Eliverta Tabaku

Ervis Behari je yll ,lum kush te ka ,dhe Juliana kengetare shume e mire

Πριν 15 ημέρες
Elton Kanani
Elton Kanani

Të kendofte zemra Ervis vllai respekt

Πριν 15 ημέρες
JOQ JULI
JOQ JULI

Ervis Behari super kengetar

Πριν 15 ημέρες
Anila Dule
Anila Dule

Bravo super keng jeni te mbrekullieshem

Πριν 16 ημέρες
Jovan Qalliaj
Jovan Qalliaj

Eshte shume e arritur nga te dy ju bravo ju qoft 🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 17 ημέρες
Aurora Rrustemaj
Aurora Rrustemaj

Super kengetar dhe Ervisi

Πριν 17 ημέρες
Aurora Rrustemaj
Aurora Rrustemaj

Ne kete emision kuptova qe Juliana esht nje super kengetare

Πριν 17 ημέρες
Dashamir Muça
Dashamir Muça

Zemra ju këndoftë ,Respekt për të gjithë ju ., një përpjeke për ruajtjen dhe përcjelljen e vlerave të tabanit, .

Πριν 17 ημέρες
Proud to be ALBANIAN
Proud to be ALBANIAN

👏👏🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

Πριν 18 ημέρες
Ana Bardhushi
Ana Bardhushi

👏👏👏👏👏👏

Πριν 19 ημέρες
Alesio Ambra
Alesio Ambra

Bravo ukendofte zemra

Πριν 19 ημέρες
Marjus Veli
Marjus Veli

Ju kendofte zemra perhera! Juljana dhe ervisi jeni te papare,po ashtu dhe orkestra fantastike" klarinetaristi" perfekt! Bravoo

Πριν 20 ημέρες
Klajdi Ndreu
Klajdi Ndreu

Je njesh

Πριν 20 ημέρες
adela peci
adela peci

Sa bukur qe kendoni me kenaqet shpirtin jini shume te mire❤⭐💋🌷❤⭐💋🌷❤⭐💋🌷❤⭐💋🌷

Πριν 21 ημέρα
a. bobi
a. bobi

hallall jua beft zoti ..na shqyhet zemren ..ju dua

Πριν 22 ημέρες
Vlash Markaj
Vlash Markaj

Jeni te mrekullueshem ju te dy por klarineta ne lartesine e duhur u kenaqa kur po e ndigjoja.

Πριν 23 ημέρες
Elda çela
Elda çela

Shum kenge bukur

Πριν 23 ημέρες
Myrvete Hamza
Myrvete Hamza

Ju këndoftë zemra ♥️bekime 🙏

Πριν 23 ημέρες
Teuta Seferi
Teuta Seferi

💃💃💃👏👏

Πριν 23 ημέρες
met rrushi
met rrushi

TE LUMTE GOJA MOJ PATRIOTÈ RESPEKTE

Πριν 24 ημέρες
met rrushi
met rrushi

TE LUMTE GOJA MOJ PATRIOTÈ RESPEKTE

Πριν 24 ημέρες
met rrushi
met rrushi

TE LUMTE GOJA MOJ PATRIOTÈ RESPEKTE

Πριν 24 ημέρες
manuela zdrava
manuela zdrava

bravo. na. kernaqet. ukendofte. zemra

Πριν 24 ημέρες
Eleftheria Mitsi
Eleftheria Mitsi

Super 😘 duet bravo 👏 qe te dyve🇦🇱🇦🇱🌹🌹

Πριν 24 ημέρες
Nefo Kenga
Nefo Kenga

.

Πριν 25 ημέρες
Ballsh Ballsh
Ballsh Ballsh

Bravo Ervis dhe Juliana

Πριν 25 ημέρες
Violeta Sevo
Violeta Sevo

Juli je dive

Πριν 25 ημέρες
Violeta Sevo
Violeta Sevo

O ervis je si shpirt ze brilant

Πριν 25 ημέρες
Zana Lazi
Zana Lazi

.αλλυτσ .. ε στα

Πριν 26 ημέρες
Serxho Vlore
Serxho Vlore

Shum bukur te dy juljana shum prefesjoniste

Πριν 26 ημέρες
anila spaho
anila spaho

👏👏👏💃💃💃👏👏💃💃🔥🔥🔥👑👑👑🌟🌟🌟🌟🌹

Πριν 27 ημέρες
Tana Rrapa
Tana Rrapa

Ervis Behari je nji yll i bukur Je nji kengetar me zerin si bilbil Bravo Ervis lart e me lart shkofsh

Πριν 28 ημέρες
Bala Lazime
Bala Lazime

Poyq hjbjbuhg hkbbhjg hkbgbihg njbbhjhbgj jb ihgghighibh jbbuihgu nbjbbhigg hibgbbg jkbuibyy vbbvhbgfgvch. Gfnbrgg bfchghf gfhgfh gfnbrgg nfgn. Gvnfgh gfhgfh. Rnrvg. Gfnbrgg. Gfbfdfd trnrgg gfhhh. Bvngf vcbbfgfgbg gvnfg. Gvnfgh fgbbfgghb. Fgnfgh. Gvnhgn g ffgb 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌💌👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪🌲🌲🌲🌲🌲🌲🌲❤️❤️❤️🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎂🎂🎂🎂🎂🎂🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 29 ημέρες
Lushi Baba
Lushi Baba

Yje o sa bukur kendoni na kenaqet

Πριν 29 ημέρες
Liljana Zema
Liljana Zema

Ju lumte te dyve ! Na kenaqet shume ,na u duk vetja ne dasme se na kish munguar shume .

Πριν 29 ημέρες
Bashkim Bruci
Bashkim Bruci

Yje jeni....⭐️⭐️⭐️ Ju lumte goja o zot

Πριν μήνα
Dashke Braimllari
Dashke Braimllari

Te lumte goja

Πριν μήνα
Elis Lamaj
Elis Lamaj

krenaria e patosit albano kapllanaj

Πριν μήνα
Lavdim Hazna
Lavdim Hazna

Faleminderit,ma mbushet shpirtin. Shumë bukur,të dy na kënaqët.

Πριν μήνα
Piera Matteoni
Piera Matteoni

Te keqen te zerit o Ervis. Te keqen te zerit moj Juli! Mos vdekshi kurre.

Πριν μήνα
Sonila Buzi
Sonila Buzi

Fs5

Πριν μήνα
Sanije Sanije
Sanije Sanije

Ju pershendes nga italia

Πριν μήνα
Ari Allkja
Ari Allkja

Ju lumtë goja👏👏👏👏

Πριν μήνα
Emiljano Peto
Emiljano Peto

Muzika me pelqen 10 ytub

Πριν μήνα
Reio o sa e kercej kete leng Macoku
Reio o sa e kercej kete leng Macoku

Aman sa keni kërcyer i keni lëruar fen

Πριν μήνα
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot

Keta te kenaqin👏👏👏👏

Πριν μήνα
Petro Daka
Petro Daka

JULIANA DHE ERVIS JINI DY BILBILA JU LUMT ZERI MBARSI PACI NE JETE..

Πριν μήνα
Miri 8
Miri 8

Ju lumte goja jeni nje duet 1 bravoooo

Πριν μήνα
Anxhela Kurti
Anxhela Kurti

Sa bukur na kenaqet me kto kenge 😍

Πριν μήνα
Din Muka
Din Muka

Vallenghithshqi0ri n

Πριν μήνα
Halil Mamica
Halil Mamica

Duet i bukur! 🌻⭐❤️❤️

Πριν μήνα
Andon Llupo
Andon Llupo

JENI DYSHE E MBREKULLUESHME

Πριν μήνα
Ramazan Dervishi
Ramazan Dervishi

Keta 400 qe nuk e pelqejne do jene shurdhuar nga veshet me siguri.

Πριν μήνα
Besnik Bregu
Besnik Bregu

OK , Ramazan e keni qelluar

Πριν μήνα
Ardiola Prifti
Ardiola Prifti

Bravo evis ,ta mbante dikush tjeter kengen ,se me juljanen nuk pershtatet fare sa per reklam esht kjo.ku ka ze kjoo,evis nje bravoooooooooooo👌

Πριν μήνα
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot

Ca po thua Juliana eshte e madhe fare, ku le kenge pa kenduar ajo nga jugu ne veri i qan.

Πριν μήνα
Bosi Bosi
Bosi Bosi

Kemi degjuar dyete po si ky kaq bukur jo BRAVO BRAVO BRAVO

Πριν μήνα
Bosi Bosi
Bosi Bosi

Bravo na kenaqet na mbushen syt me lot u kendofte shpirti e zemra o 🙏

Πριν μήνα
arta shoria
arta shoria

Super na kenaqet ju lumte goja

Πριν μήνα
Gjon Kodri
Gjon Kodri

Ju kendofte zemra gjithmone !!!!❤❤❤

Πριν μήνα
Elisa Braka
Elisa Braka

Dueti me i bukur ju lumte goja zemra ju kendofte gjithe jeten jeni me te miret 🙏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν μήνα
Djali Mallakastriotë
Djali Mallakastriotë

E kam then per kte djal eshte talent i lindur live e nk stonon fare

Πριν μήνα
Johnny Rrokaj
Johnny Rrokaj

Nuk esh Ervis behari ber dasem live....per na nje keng ne studio po...ata qe din na muzuka do me kuptojn.....nuk ka ze per live

Πριν μήνα
xhiulia xhoxha
xhiulia xhoxha

👏👏❤❤💃

Πριν μήνα
Genious 1
Genious 1

Vis Behari me ka habitur. Bravo dhe larte e me larte. Juliana thjesht artiste

Πριν μήνα
genti boraku
genti boraku

5ytt5

Πριν 10 ημέρες
Kam minutes Mat
Kam minutes Mat

Ju lumt gaja

Πριν μήνα
Lili Arapi
Lili Arapi

Orkestra me e mirw dhe elvisi dhe juljana nuk ngopemi qe ju degjojm gjith diten na kenaqey

Πριν μήνα
Elioze
Elioze

U kendoft zemra Zoti u bekoft

Πριν μήνα
Baki Dosti
Baki Dosti

Te lumte goja o djale se na kenaqe

Πριν μήνα
Gerta Thanasi
Gerta Thanasi

Vertet a do mi shohesh syte moj nena ime, 4 vjet pa e takuar 😔

Πριν μήνα
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi

Ah mos vdekshit kurre.ju dhe kenget popullore Shqiptare. Poshte hajdutet e qelbesirat e korruptuar ,qe se lane Shqiperine te ecte perpara.rrofshin traditat tona.kaq kisha un.

Πριν μήνα
Luan Berberi
Luan Berberi

te petkryer

Πριν μήνα
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili

🌟🌟👏👏🇦🇱

Πριν μήνα
Ανδέας Μήτσης
Ανδέας Μήτσης

Ju lumte ajo goja qe te dyve visi super❤️

Πριν μήνα
꧁Ald' daa꧂
꧁Ald' daa꧂

Do na mungoj ky emision 😑😑

Πριν μήνα
erxsi-fan
erxsi-fan

Oh sa kenaqem kur i degjoj nk ngopem bravo bravo o yje

Πριν μήνα
Margarita Thatcher
Margarita Thatcher

Visi ta befte zoti rrugen drite kudoqe te hedhesh hapin dukesh djale flori dhe me talent te persosur

Πριν μήνα
Anduela Laho
Anduela Laho

na kenaqet

Πριν μήνα
Ina Dinellari
Ina Dinellari

Super interpretim nga dy bilbilat e shqiperise , na kenaqet ! Super edhe orkestra e ka qare fare ! Zoti ju bekofte ! 🙏🏻

Πριν μήνα
Lel Lmao
Lel Lmao

Na kenaqet shpirtin ,ju jeni ilaci i kovid19

Πριν μήνα
soiung toiue
soiung toiue

Ju lumte gojaaaa ju kendofte zemra.

Πριν μήνα
Lirie Hyseni
Lirie Hyseni

Jeni yjet e kenges shqiptare bravo bravo

Πριν μήνα
Yetta Sulaj
Yetta Sulaj

Dueti me i bukur ❤️❤️shkelqeni qe te dy 🌍🌍Kombinimi zerave ne menyre perfekte bravo urime 🙏🙏te metejshme . Ju dua shume 🌍🌍

Πριν μήνα
Veri Nako
Veri Nako

Juljana kengetare me shume klase.!

Πριν μήνα
Albeta Zervo
Albeta Zervo

Bravo bukur

Πριν μήνα
soiung toiue
soiung toiue

ervis per zerin qe ke mos vdeksh kurr 👏👏👏 bravo dhe per kanalin vizion plus qe transmeton njerez me vlera per publikun

Πριν μήνα
Veri Nako
Veri Nako

Shume bukur! Juljana pazzesca kendon me shume klase brava.!

Πριν μήνα
Emiljan Bajrami
Emiljan Bajrami

boboooooooooo e keni cmend skenen edhe un qe jam shikues me cmendet sa bukur kendoni

Πριν μήνα

Επόμενο

Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)

15:49

Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)

Aurela Gace

προβολές 1M

Ωχ; Ένα κουτάβι!

3:52

Ωχ; Ένα κουτάβι!

Dionysis Atzarakis

προβολές 349K

Sin boy - SIMA (Prod. DjStephan)

2:42

Sin boy - SIMA (Prod. DjStephan)

AlphapopOriginal

προβολές 193K

Kenge Moj - Artiola Toska | Nata e Dasmave - Vizion Plus

11:30

Aurela Gace - Therret Prizreni (Kenge Moj)

7:35

Aurela Gace - Therret Prizreni (Kenge Moj)

Aurela Gace

προβολές 595K

Gena - Kolazh Popullore 2021

13:37

Gena - Kolazh Popullore 2021

GENA

προβολές 1M

Ωχ; Ένα κουτάβι!

3:52

Ωχ; Ένα κουτάβι!

Dionysis Atzarakis

προβολές 349K

Sin boy - SIMA (Prod. DjStephan)

2:42

Sin boy - SIMA (Prod. DjStephan)

AlphapopOriginal

προβολές 193K

Λένα Ζευγαρά - Κάρμα - Official Music Video

2:39

Λένα Ζευγαρά - Κάρμα - Official Music Video

Michael Touratzidis TV

προβολές 1,3M

Claydee - Detente (Official Music Video)

2:27