Roped with Olsi - Episode 17 - Tea dhe Bearti rrëfehen për herë të parë në “Roped With Olsi“

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  Roped with Olsi

  διάρκεια: 47:10

  Dalja e parë ekskluzive si çift e Teas dhe Beartit në studion e “Roped With Olsi “ pas skandalit të fotove.
  Diçka nga Tea Trifoni - bit.ly/rwo_tea_trifoni
  Diçka nga Beart Rexhepi - bit.ly/rwo_beart_rexhepi
  Falenderime për:
  Palma NOVA - bit.ly/rwo_palma_nova
  Ujë Qafë MALI - bit.ly/rwo_qafe_mali
  Buy to AMERICA - bit.ly/rwo_bta
  Joni PECI Store - bit.ly/jonipeci
  Jepini SUBSCRIBE (ose shqip ABONOHU) në kanalin tonë!
  #RopedwithOlsi #TeaTrifoni #BeartRexhepi #OlsiBylyku #DesignAngle
  Për më shumë rreth show:
  Na ndiqni në website-n tonë: bit.ly/rwo-web
  Na ndiqni në Instagram: bit.ly/rwo-insta
  Na ndiqni në Facebook: bit.ly/rwo-fb
  Na ndiqni në LinkedIn: bit.ly/rwo-li
  Na ndiqni në Twitter: bit.ly/rwo-twit
  Credits:
  Producent: Olsi BYLYKU
  Autorë: Alter CUCA, Olsi BYLYKU
  Skenaristë: Olsi BYLYKU, Eneida NDOCI
  Menaxher: Yllka SELA
  Editor: Erion KADRIU
  Kamera: Bismir BARDHI, Arlind KOLA
  Audio & DOP: Alter CUCA
  Research: Eneida NDOCI
  SFX Artist: Daniela BUNÇI
  Design: Glen BAKU
  Asistent: Josmira HYSA
  Chapters:
  Later!
  "Roped with Olsi" është një show që vjen për ju cdo të mërkurë. Mund ta ndiqni në GRwww dhe në faqen tonë të internetit, roped.al. Cdo të mërkurë ndjekësit mund të presin: komedi, satirë, intervista pikante, njerëz të famshëm, sketche, lojëra dhe video gazmore nga prapaskenat e xhirimeve.
  2021 © All Rights Reserved

dafinaa islami
dafinaa islami

A jam e vetmja qe me acaron kjo e qeshura e olsit?

Πριν 2 ημέρες
Ferat Gashi
Ferat Gashi

Nuk e di a po me duket mu por ka shum diferenc ne te shprehurit intelegjec ma te dopt se te keti Beartit sdi kur kom pa nojher kshtu qe per mendimin tim nuk bajn bashk keta dy

Πριν 17 ημέρες
Etleva Abzova
Etleva Abzova

Vetem si cift nuk shkojne tea sikur eshte mami i atij

Πριν 18 ημέρες
Enis Kadiu
Enis Kadiu

Olsi te lutem Oms Bush strece

Πριν 26 ημέρες
Esla Personal
Esla Personal

Cifti me i neveritshtem genjeshtaresh aman dhe ti olsi cmeresh me ato .

Πριν μήνα
Elton Daily
Elton Daily

🇩🇪Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪

Πριν μήνα
Ynnej j
Ynnej j

Me shum ka fol olsi se cifti😂😂

Πριν μήνα
Elton Daily
Elton Daily

Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪

Πριν μήνα
Leart Jeta
Leart Jeta

Tea te lumte e bukur j e

Πριν μήνα
Elton Daily
Elton Daily

Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🔅🇩🇪

Πριν μήνα
Vini Official
Vini Official

Ftoje noizyn

Πριν μήνα
Curraj Eperm
Curraj Eperm

O beardo tea te meson si behet seksi o bearte je me fat se kjo ia din kimetin gru me dy burra haaaaaaaaaa

Πριν μήνα
Curraj Eperm
Curraj Eperm

Eh tea me dy burra kush ta futi ma embel na thuej se nuk ka turp ma ne keto emisjone andi apo kosovari karit pa hajgare cili te kenaq se u bane vip tani se ke ma problem o njeri o tjetri te mbajn tedy

Πριν μήνα
Florentina Abdi
Florentina Abdi

Sa antipatik ki olsi😵 me tshku nerva

Πριν μήνα
Anisa Yzellari
Anisa Yzellari

Tea duhet te jesh mirnjohese ndaj emisjonit perputhen sepse aty u bere femer tamam se kur hyre ishe si grua

Πριν μήνα
Magi Gjika
Magi Gjika

E shtirur

Πριν μήνα
Elton Daily
Elton Daily

Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🔅🇩🇪📚

Πριν μήνα
Ola Meta
Ola Meta

Me teper rrjete sociale se live ja fusin vrapit , mua mduket tamam si femije ky. Sidomos me video foto qe i km pare si pederast 😂jeni shum vl te dy fallco 🤗😉

Πριν μήνα
Elton Daily
Elton Daily

Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🇩🇪🔅

Πριν μήνα
FAKTE TE FRIKSHTME
FAKTE TE FRIKSHTME

👍

Πριν μήνα
Elton Daily
Elton Daily

Mësoni gjermanisht nga kanali jonë 🇩🇪📚

Πριν μήνα
Gjoni Gjini
Gjoni Gjini

Paske ftuar alamet malli mos ja humb vlerat emisionit me keto lloj njerzish olsiiiii

Πριν μήνα
Dream Eagle
Dream Eagle

Dava k....

Πριν μήνα
Elton Daily
Elton Daily

Ndiqni kanalin tonë mësoni gjermanisht 🇩🇪🔅

Πριν μήνα
Lorian Pepaj
Lorian Pepaj

Kur do të beni nje fëmi

Πριν μήνα
Leze Gjelaj
Leze Gjelaj

u

Πριν μήνα
Leze Gjelaj
Leze Gjelaj

.

Πριν μήνα
Kendra Duli
Kendra Duli

Kjo u be prap shoqe me Olsen: Cudia me e madhe 2 dite zgjat

Πριν μήνα
Bruna Nika
Bruna Nika

Tea e paska heq ballonin se qenka shendosh prap 🤮🤮

Πριν μήνα
james clin
james clin

O buçe qe shkerdhehesh per lek

Πριν μήνα
D.H London
D.H London

Tea Naive 😅😅😅😅...spo e njifshe mir mor djal kjo eshte nje dhelper dinake 🤮🤮

Πριν μήνα
An An Palokaj
An An Palokaj

Na verbove,shume erresire aty. Edito videon se skandal dukeni.

Πριν μήνα
Ilva Ciraku
Ilva Ciraku

Ato pantallonat e Olsit 😂

Πριν μήνα
Ledian Rama
Ledian Rama

1M views coming soon

Πριν μήνα
Haide Dhuli
Haide Dhuli

E vrate syrij ju me genjeshtra pa lidhje!

Πριν μήνα
Alban Hoxha
Alban Hoxha

Fk

Πριν μήνα
Altin Kelo
Altin Kelo

A ke plot vere o Olso se Tea ka etje 😉😂

Πριν μήνα
Happy ila
Happy ila

Shumica e shqiptarve vetem vrer nxjerrin nga goja sepse nuk jan te lumtur me jetet e tyre ... Tea & Beart gjdo moment jeni full pozivitet , ju uroj gjitha te mirat ❤💙😘😘

Πριν μήνα
Exheli
Exheli

Seq me duket leng mishi ky Olsi ??

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

dy shpifsina

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮🤧

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮😷

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮🤒

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮🤒

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮🤧

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

🤢🤮

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

ska viagra qe ta ngref me tean 🤮 mashtrusa ordinra

Πριν μήνα
ale alex
ale alex

lopa me bariun 🤮

Πριν μήνα
Happy Memories
Happy Memories

Tea si tranvestit

Πριν μήνα
Gati Qameti
Gati Qameti

Na henkshi m.. me sh ti tea

Πριν μήνα
D M
D M

Kur tmartoheni ju, do vjen ndasem krejt Shqiptaria 💫💫

Πριν μήνα
iliriana
iliriana

Bukur po zeri i Beartit m‘acaron😫

Πριν μήνα
Dritan Hasbajrami
Dritan Hasbajrami

🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν μήνα
JACK LONDON
JACK LONDON

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ uli posht 👖 mor aman Edhe coe ate oren per riciklim plastic

Πριν μήνα
Emiljano Dushku
Emiljano Dushku

Ik mi Tea se ska njeri me kurjozitet per ty

Πριν μήνα
Arjan Bregu
Arjan Bregu

Po normale ca do thoj gjyshi shyqyre i iku kuva na shpija shyqyr qe ka kosova hunje gardhi

Πριν μήνα
Akssa Begolli
Akssa Begolli

Qysh lagen bohen uj per olsen e per konkurent aty 🤦‍♀️🤦‍♀️

Πριν μήνα
Arjan Bregu
Arjan Bregu

Vk ti me gjithe keta vk e tier

Πριν μήνα
Artan Hamza
Artan Hamza

Ky djali pak po prek ka G...

Πριν μήνα
Angi Trajani
Angi Trajani

Si zyre funerali studjoja.Kete kelyshin e Metes,injorant e vune ketu,sikur ska djem te zgjuar.Po kelysh I ajdutit,I spastron leket e pista

Πριν μήνα
Soultana Fontou
Soultana Fontou

Shum pit kjo teia deve mi goc

Πριν μήνα
Lora
Lora

Tea je shume emir ❤paq lumturi ne jet

Πριν μήνα
Flamur 86
Flamur 86

Shum reklama nmes emisionit oo shkerdhat muti

Πριν μήνα
Era Alenomre
Era Alenomre

Tea paska ardhur per pordh, po ik o tea se era po te vjen

Πριν μήνα
Kastriot Plaka
Kastriot Plaka

Beharti flori kjo tea paska qen keq.per te pire vere e thau goden sikur se pare vere me sy.

Πριν μήνα
xhuli Xhuli
xhuli Xhuli

Turp turp ti vij teas dhane dhe llokume me andin tallen bythen me nje publik te tere si si vje zor qe del neper tv po ca nuk bejne njerzet per leke po ama dinjiteti i njeriut nuk blihet🥵

Πριν μήνα
Nino Kappa
Nino Kappa

Berat qeshifsha mottrenn Tea te shkerdhefsha fisin Persona fallso

Πριν μήνα
Izmir Alcani
Izmir Alcani

Po ti pse se pranove po intrigove apo kishe nevoj per lajke kjo tregon se ti je intrigante perdore publikun

Πριν μήνα
Xhensilda Çapi
Xhensilda Çapi

Na hape barkun me keta t ftuar ske me ca ben emison 👎👎👎

Πριν μήνα
Ad Zeza
Ad Zeza

Berati tea ,💙💜😘🥰

Πριν μήνα
Ad Zeza
Ad Zeza

Berati tea 💙💜🥰😘

Πριν μήνα
Fatlum Sejdiu
Fatlum Sejdiu

kjo u dashuru beartin masi e ka kuptu se kush osht sa pasuri ka edhe nejti aty tu ba lojna me andin u tuten pi kontratave po harni per thes shkon qashtu kta dyt jon pershtat 😂😂😝😝

Πριν μήνα
Rita Mukollari
Rita Mukollari

Po ti qenke nje person pa karakter shitesh kollaj

Πριν μήνα
semri ardit
semri ardit

offf si spo di me fol aspak ,po qfar sdi fame kjo tea kjo ka qen ne tv me koh qna genjeu po kjo per leke e do beartin ahahah

Πριν μήνα
Blerina Avdiaj
Blerina Avdiaj

O olso fol per vete se per ne sesh cift i preferuar .kjo tea e heq per hunde beartin ky si lolo lumadhi kujdes se mos iken tea te andi.

Πριν μήνα
famous star
famous star

🤮🤮🤮

Πριν μήνα
Besir Karemani
Besir Karemani

Qa Pidh mashkull ke mbet me gjet Nuse me Kilometra 😂😂😂😂😂

Πριν μήνα
Ana Aliaj
Ana Aliaj

shshgs

Πριν μήνα
Kejdii 77
Kejdii 77

Fto noizyn 💪💪💪

Πριν μήνα
Soni Soni
Soni Soni

sa ma shpif kjo tea nuk e di pse

Πριν μήνα
Xhoni Xhoni
Xhoni Xhoni

Hahaha kjo ishte ajo që kishte bezdi puthjet para kamerave😅😅😅😅

Πριν μήνα
Kela Spaho
Kela Spaho

Keta filluan te dalin per te mar serisht fame dhe para se i iken kur plasi skandali,aman moj aman sa do te mire jeni kur vajza si puna jote thoje ne perputhen eksperiencat e tua ti 21-vjec sot,qe kur ke filluar ti nderrosh qe 13- vjec..

Πριν μήνα
diti Selimaj
diti Selimaj

iiiii 🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Πριν μήνα
A. T
A. T

Nuk i besohet gjë ktyre , gjithqka show.

Πριν μήνα
Alea Alea
Alea Alea

Ku jane ata njerz qe ofenduan Tean ter kohes????

Πριν μήνα
Najada Jaupi
Najada Jaupi

Si duket tea sikur ka vetem nje kemb😂

Πριν μήνα
sad-stich
sad-stich

Tea si lope e lagur

Πριν μήνα
sad-stich
sad-stich

Skam interes thot tea ta shof Nderkohe:ate sherrin dhe puthjet i pash me kureshtje. Kontradiktore

Πριν μήνα
sad-stich
sad-stich

Si opiniost jo thot tea. Nderkoh te dielen ne perputhen prime jan te dy opinionist.gjasme se din kta . Pyetje me plan

Πριν μήνα
suzi koci
suzi koci

Cifti ideal Tea dhe Bearti Zoti ju bekofte

Πριν μήνα
Elena Love
Elena Love

Tea eshte shum e keqe se ka trathtu Andin kurse Bearti eshte menemadh se ban demek se asht i fort kurse Andi i ka ba shum dhurata Teas kurse kjo shkon e puthet me kyt njeri po as njeri nuk munem me qujt se mu puth kur as njerz e shpis nuk e din perveq Andit se Tea zdon me pa ma me sy thu se i ka ba naj gja

Πριν μήνα
Peri_Ko
Peri_Ko

tea beart ju duaaaaaa

Πριν μήνα
Mumin Pajaziti
Mumin Pajaziti

OOO BEHART LARGAU PREJ ASAJ KUÇKE GJASHUAS VEÇËM SHERIN VEJZA MA FALSO NUK KA

Πριν μήνα
Meri Vataj
Meri Vataj

Pidhropshat e mutit jam duke vjedhur nga kto shpifsinat nuk e di ca marin kot vemendje as nuk kan ndonje talent

Πριν μήνα
Elsa Mersini
Elsa Mersini

Do e marish Noizyn ne intervist?

Πριν μήνα
Besmir Gashi
Besmir Gashi

bravo olsi

Πριν μήνα

Επόμενο

Roped with Olsi - Episode 12 - Fationi përputhet me Fationin!

1:03:42

Roped with Olsi - Episode 16 - Visjan Ukcenaj jashtë Klanifornias

1:15:32

Κωνσταντίνος Αργυρός - "Παρασκευή Πρωί" || Official Music Video

3:39

Varrosi - Flamma (Official Video HD)

5:27

Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Varrosi OTR

προβολές 1,5M

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - 07/04/2021

1:28:38

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - 07/04/2021

Άντε Γειά Official

προβολές 60K

Sytë e Teas më drithërojnë - Përputhen 5 Nëntor 2020

05:47

Sytë e Teas më drithërojnë - Përputhen 5 Nëntor 2020

Top Channel Albania

προβολές 448K

Κωνσταντίνος Αργυρός - "Παρασκευή Πρωί" || Official Music Video

3:39

Varrosi - Flamma (Official Video HD)

5:27

Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Varrosi OTR

προβολές 1,5M

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - 07/04/2021

1:28:38

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ - 07/04/2021

Άντε Γειά Official

προβολές 60K

Kardeşlerim 9. Bölüm Fragmanı

1:05

Kardeşlerim 9. Bölüm Fragmanı

KARDEŞLERİM

προβολές 4,7M

Al Pazar - 10 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

1:39:45

Al Pazar - 10 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Vizion Plus TV

προβολές 123K

COKE EXPLOSION WITH BALLOON OVER IT! #Shorts

0:46

10+1 FUN FACTS για την Βαϊάνα | NeverLander

11:11