Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

 • Δημοσιεύτηκε στις Πριν μήνα

  FIFI OFFICIAL

  @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
  Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )

  🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
  ► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim

  Follow Fifi on IG :
  fifi.offici...
  Follow Bruno on IG:
  iambrunooooo
  Follow Flori Mumajesi on IG :
  iamflorimumajesi  Music by ; Flori Mumajesi
  Lyrics by ; Flori Mumajesi \u0026 Fifi
  Produced by ; Threedots Production

  Choreography by : Graciano Tagani
  Image Director : Miranda Dupi
  Image Visuals : Ina Basholli \u0026 Eros Qerimi
  Wigs by : Ajkune Proffesional


  Special thanks to : COHL’s \u0026 ProSound

brisi brahimi
brisi brahimi

Kenge sJam krenare qe jwm shqiptare.Je siua fiere d'etre albanaise. hume e bukur dhe e kenduar me shpir.

Πριν 22 ώρες
Besmira Zama
Besmira Zama

Me te miret ❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩

Πριν ημέρα
tolga saysman
tolga saysman

Nje bravo te madhe fifi bruno bravo

Πριν 3 ημέρες
Marsel Erat
Marsel Erat

Duhet te ishte kenga fituse.

Πριν 3 ημέρες
Anita Klopp
Anita Klopp

Nuk e di pse kjo Fifi din me dhi kaq shum („koka fort e koka but nuk e di ama nto une jom ngul“) 🤢🤢🤢

Πριν 3 ημέρες
Jona Sali
Jona Sali

Intro ngjan me "ash- give a little" :)

Πριν 3 ημέρες
Chevening Uk
Chevening Uk

Dy palaco ne nje dere dale dale... 🤦🏻‍♂️ Tmerr artistik 🤯

Πριν 3 ημέρες
Majlinda Daki
Majlinda Daki

Bravo fifi bruno 👌

Πριν 5 ημέρες
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱

Sikur jane shtuar kohet e fundit artistet qe dallojm nga vipkezat qe u kendonte pellumbesha 😄😄👍 Siper e degjojm non stop

Πριν 6 ημέρες
Adelina kuqi
Adelina kuqi

Bravo këngë🎼🎤👏

Πριν 6 ημέρες
ledi bregu
ledi bregu

You mean filloreta ft qazim ...

Πριν 7 ημέρες
Elida Kaiku
Elida Kaiku

Ta degjoj 30 here ne dite e nuk ngopem kurre 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

Πριν 7 ημέρες
Geta Ganellari
Geta Ganellari

Super kenge e meriton fitoten

Πριν 7 ημέρες
blerti
blerti

Bravo Fifi me pelqen kshu si je ska nevoj per ndrishime

Πριν 7 ημέρες
Erando Sina
Erando Sina

Kjo duhet per eurovizion se ktu sdin te vlersojn

Πριν 7 ημέρες
Arita Sokoli
Arita Sokoli

Kjo kenge kish dashte me fitu!

Πριν 7 ημέρες
Alban Kllogjeri
Alban Kllogjeri

🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 7 ημέρες
klevis biba
klevis biba

Iw

Πριν 7 ημέρες
Vali Vali
Vali Vali

Fifi kendon bukur po e prishi me ate kercim skandal dhe Fifi mundohet ti ngjaj Adelina Ismailit po jo moj Fifi nuk e kap ate ti dhe sa u bashkove me Fatjonin te iku mendja fare u bere cik torollake

Πριν 8 ημέρες
Dea Dea
Dea Dea

Teksti Fifi - Nuk po du njo jo me t'bo keq Kjo shkretetira Nje pik uj s'po ma jep Veten jam tu e rrejt Shkretetiren n'det Une e bej vet Bruno Jemi ,S'jemi Ne rreth ton dashnia Dhe energjia jon Themi Kur mundet themi Ti ne syt e mia Kur te mbaroj shija Fifi_ Bruno Akoma ty te dua je Sa shumë ti per mua je Deri frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x Freak show M'dole ti, ti djale E ke lon mas ore Kejt kejt ket femen E ke gjet, gjet njerin qe pret Jo, kurgjo kurr n'jet ti nuk ma bone mu t'leht Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul ej Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul Bruno Si mos me ty, si mos me ty Edhe nese ma do pija Nuk jam thy, nuk jam thy Ti, dashni, ti, fiksimi im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_Bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x

Πριν 8 ημέρες
Brunilda Dapi
Brunilda Dapi

Nuk kuptoj sinqerisht si nuk fiton Fifi...Fantastike esht

Πριν 8 ημέρες
Tana Filaj
Tana Filaj

Kemga me bukur me pelqeu shum

Πριν 8 ημέρες
hedllo hellow
hedllo hellow

Fiksimi im

Πριν 8 ημέρες
Noel 17
Noel 17

Fiksim fiksim 🔥🔥🔥🔥🔥

Πριν 8 ημέρες
Arben Alcani
Arben Alcani

😙😍❤Fiksim❤😍😘

Πριν 8 ημέρες
andi lici
andi lici

ca esht vesh si berber ky bolja

Πριν 8 ημέρες
Infotech Infotech
Infotech Infotech

https://youtu.be/H7uFz53FOIg

Πριν 8 ημέρες
Mariela Skendo
Mariela Skendo

Super kenge

Πριν 8 ημέρες
Qendresaa
Qendresaa

Fort trup palidhje fifi

Πριν 9 ημέρες
irena kola
irena kola

👌👌

Πριν 9 ημέρες
Ajlina Cani
Ajlina Cani

Fifi and Fatjon Kuqari

Πριν 10 ημέρες
Agjenci Udhetimi
Agjenci Udhetimi

Ka lezet shpirti kur i ngjon kenget e Brunos pale Fifi super kendon, njishat

Πριν 10 ημέρες
Rijela Kushtrim
Rijela Kushtrim

Super

Πριν 10 ημέρες
Pranvera Binjaku
Pranvera Binjaku

Bravo fifi por këtë këngë kaq tëbukur bashkunim shum ibukur midis teje dhe brunos ju përgëzoj tëdyve dongelet fiksim kjo kënga juaj ësht shum e bukur dhe njëher bravo por këtë balad kaq tëbukur keni goditur bukur këtë këngë inat tjuken jeni 1 tëdy siti dhe bruno zoti ju ruajt

Πριν 10 ημέρες
Arjana Madani
Arjana Madani

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Πριν 11 ημέρες
Arjana Madani
Arjana Madani

Te lumt Fifi and Bruno, cdo or e nigjoj kengen tuaj👸👸👸👸👸👸👸👸👏👏👏💖💫💥👑

Πριν 11 ημέρες
Arjana Madani
Arjana Madani

Sa shum ti per mua je(Leo),,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, fifi e mrekullueshme je❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Πριν 11 ημέρες
Arjana Madani
Arjana Madani

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Πριν 11 ημέρες
lac ser
lac ser

Auuuuu fifi prap shum e shendosh je nos dil me te shkurtra shum se e kie guzicen e madhe

Πριν 11 ημέρες
Anila Derrasa
Anila Derrasa

Fifi bravo je shume e mira

Πριν 11 ημέρες
Leda Amz
Leda Amz

Bravo shum me pelqejn kenget kuptim te jetes ❤❤

Πριν 11 ημέρες
Tania Papadopoulou
Tania Papadopoulou

❤️❤️❤️👍👍👍👏👏👏👏👏👏

Πριν 11 ημέρες
Vita Kastrati
Vita Kastrati

I don’t like your song

Πριν 11 ημέρες
Elona Lona
Elona Lona

Fifi me e mira zeri brilant dhe super njeri i dhjesht gjithashtu edhe bruna jeni njėsh

Πριν 11 ημέρες
Leonard Fejzi
Leonard Fejzi

Super

Πριν 11 ημέρες
Jona Izetaj
Jona Izetaj

Bravo fifi bruno kenga ishte super

Πριν 11 ημέρες
Sife Sife
Sife Sife

O zot naltë se ti je çfar kamë o jetë dhe të dua shumëmmmmmm ojetë kjo është 😭🙏🙏😭🙏😭🙏😭🙏 është e vërtetë kjo 😭🌷😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Πριν 12 ημέρες
Toni Zhupa
Toni Zhupa

Kjo këngë duhet t'a kish fituar këngën magjike .. super këng !

Πριν 12 ημέρες
klodjan halili
klodjan halili

Kenga me bukur deri me sot 😍🌟🌟

Πριν 12 ημέρες
Shpetim Cani
Shpetim Cani

Bruno e fifi te dy te talentuar jeni te mbrekullueshem jam fansja juaj keshtu vazhdoni gjithmon suksese nga zemra

Πριν 13 ημέρες
KOKOBE -Për fëmijët
KOKOBE -Për fëmijët

Fifi të adhuroj. Të gjitha këngët kryevepra

Πριν 13 ημέρες
albguy111
albguy111

Kjo kenge, ne nje mase te konsiderueshme, eshte thuajse copy paste ne tekst dhe muzike e kenges qe Bruno solli me Artiola Tosken ne 2019. Mendoj qe Ardit Gjebrea duhet te zgjeroje me shume rrjetin e poeteve dhe kompozitoreve - besoj se Flori dhe Fifi kishin kontribut paksa te tepruar. Dhe kjo shkakton perseritje.

Πριν 13 ημέρες
Vjola Stafa
Vjola Stafa

Dashuri ❤️🤗😘.Super e bkr 🥰🤗🤗❤️❤️😘😘

Πριν 13 ημέρες
deni helga
deni helga

Cool very

Πριν 13 ημέρες
Tina Violin
Tina Violin

Per mua e keni fituar ju❤

Πριν 13 ημέρες
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI

Shum keng e bukur bravo Respekte 👌👍👍👍

Πριν 14 ημέρες
cimi cimi
cimi cimi

Akoma ty te dua jet sa shume ti per mua je drejt frymen e fundit je skemi me ndryshu uuuuuu

Πριν 14 ημέρες
Klei klei
Klei klei

akoma ty te dua jete 😭😩😢❤❤👏

Πριν 14 ημέρες
duma kiki222
duma kiki222

Fifi e meritonte 100 per qind heres tjeter . Kete here e meritonte pa hile ramosaj.

Πριν 14 ημέρες
Nehat Alili
Nehat Alili

Fix

Πριν 11 ημέρες
desara maklekaj
desara maklekaj

SuperStar😳🥺❤️

Πριν 14 ημέρες
Artida Sala
Artida Sala

👏👏👏👏

Πριν 14 ημέρες
Megan Murphy
Megan Murphy

You don't have to understand what they are singing to feel what they are sharing with us.

Πριν 14 ημέρες
fouoii gyhh
fouoii gyhh

Edhe mua me eshte ber fiksim kjo kenge 😅❤️

Πριν 11 ημέρες
Eralda Isaku
Eralda Isaku

Me pelqen shume 🙂

Πριν 14 ημέρες
Shpresa Shalsi
Shpresa Shalsi

UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU🍋🍊📖🏙

Πριν 14 ημέρες
Vanessa Martini
Vanessa Martini

Kenge dhe performance shumee e dobet 👎

Πριν 14 ημέρες
Burbuqe Gjini
Burbuqe Gjini

Fifi yll.je shume e mire

Πριν 14 ημέρες
Free Domain
Free Domain

Down vote per perdorimin a pa vend te pelenave ne fytyre

Πριν 15 ημέρες
Elida Kaiku
Elida Kaiku

Fifi you are the best 👏👏👏👌👌🧿🧿💙💙❤❤🌹🌹🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤

Πριν 15 ημέρες
John Cred
John Cred

O FIFI, PO NUK TE SHKON TY KERCIMI SEKSI MOJ. SE JO PER GJE PO TI NUK DI AS TA DREDHESH SIC DUHET.

Πριν 15 ημέρες
Mandi Kardhiqi
Mandi Kardhiqi

FIFI je .SUPER

Πριν 15 ημέρες
Luljeta hana Osmani
Luljeta hana Osmani

👋👏👏👏👏👏👏👏super kenge

Πριν 15 ημέρες
Marti Lilo
Marti Lilo

shume bukur por jo sa ai qe e fitoi...

Πριν 15 ημέρες
Marti Lilo
Marti Lilo

@opzz xsin ?

Πριν 11 ημέρες
opzz xsin
opzz xsin

keto kenge, ti je tjeter nivel.

Πριν 11 ημέρες
Afrim Kulla
Afrim Kulla

Super keng Bravo Bruno & Fifi jeni me te miret

Πριν 15 ημέρες
shijakse 222👩
shijakse 222👩

Sa keq qe nuk fituat ju

Πριν 15 ημέρες
eriseld Lusqa
eriseld Lusqa

Super❤💏bravo

Πριν 16 ημέρες
LucidDreaming X
LucidDreaming X

Kush e ka fituar Kengen Magjike 2021 te tregojn Klikimet ne YouTube.....Fifi ka 5 here me shum klikime se.. Ramosaj ...por kemi problemin se Fifi vjen nga Kosova....!

Πριν 16 ημέρες
LucidDreaming X
LucidDreaming X

@Florian Kola Po te tregojn Klikimet ne Youtube se qka mendon publiku..e Albani ka 4 miljon..!

Πριν 6 ημέρες
Florian Kola
Florian Kola

Dhe Albani nga kosova esht😂

Πριν 15 ημέρες
Nora Ajeti
Nora Ajeti

Fifi sa zërin e mirë 🥰

Πριν 16 ημέρες
Dona Mitro
Dona Mitro

Muzika e refrenit e Dino Merlin

Πριν 16 ημέρες
Florian Kola
Florian Kola

Cila kenge e dinos

Πριν 15 ημέρες
Artush Djartush
Artush Djartush

Cool very well sung well done

Πριν 16 ημέρες
majkell 123
majkell 123

Hallall ju qofte kenge e goditur !

Πριν 16 ημέρες
Rexhep Godanci
Rexhep Godanci

😍😍😍😍

Πριν 16 ημέρες
Don Fernando
Don Fernando

te dy zera brilant. por kenga eshte paksa komerciale. edhe duhet te dini qe gjerat e thjeshta mbahen mend kollaj. gjithsesi suksese e vitin tjeter me mire ishalla

Πριν 16 ημέρες
Simoskristo Kristo
Simoskristo Kristo

Albania love you🇦🇱❤️🇽🇰

Πριν 16 ημέρες
Xheni Sofi
Xheni Sofi

Cfar njerez vrk i japin dislike ksaj kenge

Πριν 16 ημέρες
francesko muhametaj
francesko muhametaj

Kjo muzika sa nis kenga shume super 😬

Πριν 16 ημέρες
Besjana Ismaili
Besjana Ismaili

mos u merzisni qe nuk fituat kenga juaj ka rembyer zemrat e publikut🥰😍😍😍

Πριν 16 ημέρες
Sami Matranxhi
Sami Matranxhi

sa e pashe kete cm ne tv tek lajmet thane qe nje film rrembeu zemrat e publikut😂😂

Πριν ημέρα
Opps Yas
Opps Yas

Po shum e vertet nuk fitoj kenge magjike po fitoj si gjithemon zemrat e publikut te dua shum fifi 🥰🥰😍😍

Πριν ημέρα
Amelia Romina
Amelia Romina

Shum te drejte ke..suuuper kenge super dyshe🥰😍

Πριν 7 ημέρες
bofooit gojo
bofooit gojo

Sikur ka titullin eshte kenga 🔥, Ishalla me fitore

Πριν 13 ημέρες
Black Winx
Black Winx

Kjo nuk fiton sepse ben levizje vari kart qe nuk i shkojn

Πριν 16 ημέρες
Vefi Gropa
Vefi Gropa

Shum bukur Akoma ty te du je super .Fifi je ber si foto modele brava ,,,suksese.....

Πριν 16 ημέρες
My Love
My Love

Suuuper E Adhuroj 🤩🤩🤩😍

Πριν 16 ημέρες
L h
L h

o bo bo eshte mire te mos kercej kjo kengetarja...

Πριν 16 ημέρες
Maks Rapaj
Maks Rapaj

Fifi nje profesioniste e vertet! Ne cdo kenge qe nxier godet ne zemer ti kput telat! Big up for you 😉

Πριν 16 ημέρες
Joanna
Joanna

through some kind times and that we will be responsible with your team in a

Πριν 15 ημέρες
Marjeta Koni
Marjeta Koni

Fifi dhe bruno ka fitoren puplikut mir etha arditi don shperthim kenga

Πριν 16 ημέρες
Gaia beat
Gaia beat

Dua te shikoj Fifin me Eurovision..☺️☺️👸🏻 Muzika jote shoqja ime Me e mire..luv u girl💖💖🌟🎶🎶

Πριν 16 ημέρες
Joanna
Joanna

Edhe mua me eshte ber fiksim kjo kenge 😅❤️

Πριν 15 ημέρες
Berlina Kalemaj
Berlina Kalemaj

Shume konge e bukur Bravo Fifi,Bravo Bruno

Πριν 16 ημέρες
Zgrapella
Zgrapella

iku edhe kjo per pambuk😂

Πριν 16 ημέρες
elvira Dedja
elvira Dedja

Super Fifi

Πριν 16 ημέρες
arjeta arjeta
arjeta arjeta

🤩🇽🇰🇦🇱

Πριν 16 ημέρες
Manjola Jakaj
Manjola Jakaj

Kenge perle si kjo doli ne vend te 6 Nutsa ne vend te 2 Kot fare Hajt mir qe se fitoi vendin 1 po kjo kenge te dilte te pakten ne vend te 2 Kte kenge ma ka kushtuar I dashuri im se me ka shum fiksim☺️😘

Πριν 16 ημέρες
bofooit gojo
bofooit gojo

Edhe mua me eshte ber fiksim kjo kenge 😅❤️

Πριν 13 ημέρες
Napolon Gllavina
Napolon Gllavina

super dashuri kjo kng 😍

Πριν 16 ημέρες
Music Music
Music Music

Ate kengen e Alban Ramosaj ta kishe kendu ti o Bruno, do e kishe qare

Πριν 17 ημέρες

Επόμενο

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

προβολές 5M

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

προβολές 5M

Love to prank my husband😂 #shorts

0:13

Love to prank my husband😂 #shorts

Tsuriki Show

προβολές 88M

Sen Çal Kapımı 40. Bölüm

2:24:38

Sen Çal Kapımı 40. Bölüm

Sen Çal Kapımı

προβολές 3,7M

Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

3:23

Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

thisisnoizy

προβολές 4,3M

Elvana Gjata - LOTI (prod.by Jumpa) [OFFICIAL VIDEO]

3:18

Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)

3:39

Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)

Venera\u0026Lind Official

προβολές 713K

Majk x Ledri Vula - Marr

3:42

Majk x Ledri Vula - Marr

Majk

προβολές 3M

Elvana Gjata - Mos u ngut

2:58

Elvana Gjata - Mos u ngut

Elvana Gjata

προβολές 8M

Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)

2:48

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K)

3:11

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

3:24

CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)

Cricket Music

προβολές 5M

Love to prank my husband😂 #shorts

0:13

Love to prank my husband😂 #shorts

Tsuriki Show

προβολές 88M

Sen Çal Kapımı 40. Bölüm

2:24:38

Sen Çal Kapımı 40. Bölüm

Sen Çal Kapımı

προβολές 3,7M

Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

3:23

Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

thisisnoizy

προβολές 4,3M

Johnny King x Epithe - New Era | Official Music Video

3:11

Γιάννης Χαρούλης - Μελαγχολία - Official Music Video

3:41

Doja Cat - Need To Know (Official Video)

3:40

Doja Cat - Need To Know (Official Video)

dojacatVEVO

προβολές 14M

Fer De Lance - Barrio (Official Audio)

3:56

Fer De Lance - Barrio (Official Audio)

Fer De Lance Official

προβολές 33K

FY - Pano Kato Challenge - Official Music Clip

3:22

FY - Pano Kato Challenge - Official Music Clip

Capital Music

προβολές 466K